Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Все начинается с взвешивания плюсов владения своим первым домом. Первоначальная  идеи передается и настало время, чтобы принять меры.

читати далі (351 слова)

Часто літні люди дарують квартиру своїм дітям, онукам, іншим родичам, а іноді навіть стороннім особам, абсолютно не замислюючись про те, що обдаровані після державної реєстрації права на квартиру стануть її повноправними власниками і зможуть житло продати, або розпорядитися іншим чином, причому незалежно від проживання в ній дарувальника.

читати далі (481 слова)

Друга спроба влади реформувати БТІ в січні 2013г. може зупинити ринок нерухомості.

читати далі (530 слова)

Різні операції з купівлі або продажу, оренді квартири, дачі, земельної ділянки припускають здійснення операцій з нерухомістю.

читати далі (291 слова)

Квартира, яку проживають в ній люди називають «наша», може бути - якщо міркувати зі строго юридичної точки зору - зовсім і не їх власністю. Найчастіший варіант - житло муніципальне, тобто належить місцевій адміністрації.

читати далі (1,316 слова)

Рано либо поздно всем может понадобиться помощь адвоката.

читати далі (266 слова)

Несприятлива ситуація на ринку нерухомості Дубая змушує деяких ріелторів брати комісійні не тільки з покупців, але і з продавців. Про це повідомляє портал Arabian Business.

читати далі (197 слова)

Ексклюзивним ми називаємо щось особливе: плаття від відомого дизайнера, прикраса ручної роботи або автомобіль з дорогим тюнінгом. Однак на ринку нерухомості ексклюзивний договір - це не примха обраних, а природне і навіть необхідна умова роботи агентства.

читати далі (1,308 слова)

Добробут росіян з кожним роком зростає, тому багато громадян, які отримали колись ділянки землі у тимчасове користування, хочуть цю землю приватизувати, щоб стати її повновладними власниками.

читати далі (672 слова)

Здавалося б, житловий кодекс визначає рівні права і обов'язки для всіх прописаних в муніципальній квартирі наймачів, будь то відповідальний квартиронаймач або просто зареєстрований член сім'ї будь-якої прописаного у квартирі мешканця.

читати далі (386 слова)

Один із способів розпорядження своїм майном - передача його у спадщину. Такі угоди мають свої особливості, про які потрібно знати завещателю і потенційним спадкоємцям об'єктів нерухомості.

читати далі (990 слова)

Хочу вкласти гроші в інвестиційних цілях в нерухомість. Знайомий ріелтор радить придбати апартаменти - нібито інвестиційна привабливість у них вище, ніж у звичайних квартир. Чи правда це? Чим взагалі апартаменти відрізняються від традиційних квартир? І на якому рівні зараз ціни на них?

читати далі (846 слова)

«Мені 76 років. Чоловік помер чотири роки тому. Спершу мешкала сама, а впродовж останнього року живу з онукою та її чоловіком. Рада, що вони перебралися домене, бо незатишно одній у квартирі.

читати далі (650 слова)

З введенням в дію Закону України "Про планування і забудову територій" затверджений новий порядок надання дозволу на виконання будівельних робіт.

читати далі (1,152 слова)

При наявності необхідної суми грошей знайти в столиці бажану житлову площу достатньо просто, навіть якщо запити покупця дуже нестандартні та вибагливі.

читати далі (901 слова)

Зараз на сайті
Гості: 1
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.