Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Іспанські ЗМІ рапортують про неухильне зниження цін на житло, падінні продажів і скорочення обсягів будівництва. Що криза на місцевому ринку нерухомості означає для укрїнців? Чи варто саме зараз купувати подешевшали «квадрати» і де знайти найвигідніші пропозиції?

читати далі (1,689 слова)

Скільки коштує нерухомість на курортах Таїланду? Що краще для відпочивальника - апартаменти або будинок? Чи можна заробити на придбаному в Таїланді житло, здаючи його в оренду? Відповіді на ці питання читайте в черговому огляді закордонної нерухомості.

читати далі (785 слова)

Криза стала гарним уроком для боржників. Однак існуючі дані про простроченнях по кредитах говорять про те, що не всі цей урок добре засвоїли. Як мінімізувати ризики потрапляння в іпотечну зашморг?

читати далі (1,650 слова)

Обіцяна владою іпотека під 3% річних, ще не встигнувши заробити, уже обвалила ринок продажів житла на первинному ринку.

читати далі (871 слова)

Експерти розповідають як характеризується ринок фінської іпотеки і чим він відрізняється від російського

читати далі (500 слова)

Не відставав від «вторинки» і сегмент нових квартир.

читати далі (249 слова)

У донеччан хоч і почав прокидатися інстинкт покупця - квартир у вересні-листопаді стало продаватися більше, - але на реальних цінах продажу це ніяк не позначилося.

читати далі (1,147 слова)

Управління Росреестра по Пермському краю підбило підсумки реалізації в Пермському краї федерального закону № 93 про "дачної амністії", прийнятого в Росії в 2006 році і передбачає спрощений порядок реєстрації прав громадян на об'єкти нерухомого майна.

читати далі (375 слова)

Наближається Новий рік, всі чекають настання справжньої зими, свят, чарівництва і запаху мандаринів. Якщо ви з числа любителів казкових зимових лісів, сауни, гірських лиж і сьогодення Санти, послухайте про будинки в одній з найбільш засніжених, чарівних і гостинних країн світу - Фінляндії.

читати далі (1,211 слова)

Однією з вірних візьме осені можна назвати повернення до вічної для ринку темі іпотечних кредитів - вірніше, ставок по них. Ось уже котрий рік іпотечні ставки "мають намір" опуститися до 7%, і ось вже котрий рік це не відбувається

читати далі (1,152 слова)

Добре мати своє житло в благополучній європейській країні! А ще непогано проводити час на свіжому повітрі, вдаючись сільської ідилії. Таким чином, якщо купити будиночок за кордоном у сільській місцевості, можна вбити двох зайців одразу. Тим більше що подібна нерухомість може обійтися набагато дешевше міської. Тільки спочатку варто задатися питанням, що ви будете там робити.

читати далі (1,684 слова)

После отмены обязательного страхования жизни и права собственности при покупке квартиры по ипотеке многие граждане, чтобы не платить лишнего, от этих полисов отказались. Однако простой расчет показывает, что тем, кто заплатит за полную страховку, квартира обойдется дешевле.

читати далі (1,147 слова)

Поки в Росії розмірковують, як вирішувати житлове питання, в Китаї його вирішують. Вирішують в лоб: просто будують багато житла. Дуже багато.

читати далі (1,608 слова)

Слово «іпотека» зараз на слуху. Але навіть ті, хто знає значення терміну, часто смутно уявляють, як працює цей механізм.

читати далі (877 слова)

Ви купили квартиру по іпотеці, але сталося непередбачене - ви втратили роботу, чоловік пішов до іншої і відмовляється допомагати оплачувати кредит, а курс валюти, у якій ви взяли кредит, значно зріс по відношенню до рубля.

читати далі (663 слова)

У квітні банки продовжать знижувати ставки по кредитах і депозитах. Але здешевлення торкнеться не всіх кредитів, та ще й умови вкладів стануть менш привабливими.

читати далі (469 слова)

Черновцы. Чтобы получить квартиру от государства, в очереди на получение жилья буковинцам нужно стоять более ста лет. Об этом во время пресс-конференции сообщил начальник управления капитального строительства Черновицкой ОГА Валерий Карвацкая.

читати далі (198 слова)

Іпотечні брокери з'явилися на нашому ринку нерухомості зовсім недавно. І серед них відразу виникли не зовсім сумлінні компанії, готові "малювати" своїм клієнтам будь-які довідки, які допомагають отримати іпотечний кредит у банку.

читати далі (845 слова)

Фактично відсоток по іпотечному кредиту більше, ніж той, який заявляють банки. Вся хитрість у формулі розрахунку.

читати далі (1,257 слова)

Зараз на сайті
Гості: 2
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.