Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Нарешті ви вирішили оновити свій домашній інтер'єр і прийшла черга вибрати м'які меблі. У першу чергу, перед походом до магазину потрібно розрахувати просторові можливості кімнати, де стоятиме новий диван.

читати далі (336 слова)

Дизайн котеджу (дизайн будинку) повинен бути іскристим, динамічним, несподіваним, вражаючим, виразним і різноманітним як і саме життя. У дизайні будинку важливі не лише естетичні риси, не менш важливі зручність і комфорт проживання в ньому людей.

читати далі (525 слова)

Силу впливу кольору на свідомість і здоров'я людини помічали ще жерці найдавніших релігій і первісні живописці. Згодом виділилася ціла галузь психотерапії - «цветотерапія», що використовує лікування кольором, заснована на спеціально-організованому сприйнятті будь-якого кольору людиною.
 

читати далі (610 слова)

«Будинок сьогодні будується для того, щоб у ньому жити і його розглядати. Декор більше не вважається привілеєм тих, хто отримав її у спадок, або тих, хто намагається створити нові тенденції. Точно так само, як мода, декор починає залежати від почуттів. Для того, щоб сучасна людина міг легко уживаються з новим інтер'єром, необхідно встановити відповідність між об'ємом, матеріалом, формою і кольором. Все це неможливо без самого головного - мистецтва жити».

Кензо Токада

читати далі (553 слова)

Правильно організоване якісне освітлення може зіграти чималу роль у сприйнятті інтер'єру вашої квартири, адже сучасні освітлювальні системи дозволяють виробляти найрізноманітніші зміни вигляду приміщення в лічені миті. Ми розповімо вам і про те, як цього домогтися, і про застосування освітлення для створення різних ефектів, і про поширених варіантах світлового оформлення житлових інтер'єрів.

читати далі (669 слова)

В даний час популярність камінів значно зросла. І цьому сприяє ряд факторів. Так, основна причина полягає в тому, що багато хто намагаються уникнути типового одноманітності квартир, присутнє бажання зробити інтер'єр свого будинку затишним, вишуканим і унікальним.

читати далі (406 слова)

Особняк з ідеально підстриженим газоном, соковита зелена трава, затишні альтанки, фонтанчики самих неймовірних форм, штучні ставки з золотими рибками - все це давно перейшло зі сторінок глянцевих журналів у садиби забезпечених українців.

читати далі (1,325 слова)

Зараз на сайті
Гості: 3
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.