Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Забудовники не хочуть платити податок на нерухомість.

читати далі (885 слова)

Плюси будівель з монолітним конструктивом уже всім добре відомі.

читати далі (1,229 слова)

Самостійне будівництво будинку реально вигідніше, ніж придбання готового будинку з ділянкою, і дешевше як мінімум удвічі

читати далі (1,049 слова)

ООО «Эльпласт-Львов» основано в 1996 году и уже 10 лет представлена ​​на украинском рынке полимерных труб.

читати далі (138 слова)

Теплоізольовані труби випускаються в поліетиленовій оболонці для підземної безканальної прокладки теплових мереж, і з оболонкою з оцинкованої сталі для надземної прокладки (Труби ППУ ГОСТ 30732-2006)

читати далі (422 слова)

Обсяг пропозиції, ціни, терміни експонування даного сегмента - зміна всіх цих показників від місяця до місяця залишається незначним і пов'язаним із сезонними або структурними явищами.

читати далі (903 слова)

В умовах жорсткої конкуренції на ринку нерухомості компанії влаштовують різні рекламні акції з метою залучення покупців.

читати далі (1,578 слова)

Особливим попитом на ринку користуються не тільки заміські будинки «у води», але також і житлові об'єкти, побудовані у великої чи малої води.

читати далі (303 слова)

У поточних ринкових умовах найбільшою популярністю у потенційних покупців знову починають користуватися проекти, що пропонують на продаж готові котеджі. Однак, попит на ділянки без підряду (УБП) як і раніше зберігається.

читати далі (575 слова)

Будинок із соломи зведуть усього за тридцять днів

читати далі (414 слова)

Необхідно розуміти, що далеко не всі будівлі є нерухомістю, багато з них - це об'єкти некапітального будівництва, що має принципове значення для визначення правового статусу їх власника - бізнесмена.

читати далі (560 слова)

З березня цього року вартість цементу в Росії виросла в два рази і досягла позначки в 6000 рублів за тонну. Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на президента Асоціації будівельників Росії Миколи Кошмана.

читати далі (178 слова)

  Санкт-Петербурзі з початку року було введено в експлуатацію 172 000 квадратних метрів якісних торгових площ. Про це йдеться в огляді NAI Becar.

читати далі (203 слова)

До 2030 року в Європі планують будувати будинки, які дають більше енергії, ніж споживають. Обмеженість традиційних енергоресурсів (нафти, газу і вугілля) ставить питання перед главами багатьох урядів про використання альтернативних джерел енергопостачання. Одним із заходів вирішення даної проблеми є енергозберігаючі технології.

читати далі (1,226 слова)

Шведський роздрібний концерн IKEA планує побудувати вітряну електростанцію в провінції Даларна. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

читати далі (161 слова)

У травні 2012 року в Києві відкриється готель, інвестиції в будівництво якого складуть 20 мільйонів доларів. Про це йдеться в повідомленні готельного оператора Azimut Hotels Company, яка буде керувати готелем.

читати далі (194 слова)

Шпунт - спеціальна будівельна арматура, яка використовується для зведення шпунтових огороджень, основне призначення яких - тенти для будівельних майданчиків, перешкоджання зсуву грунтів і обвалення країв котловану. Шпунт являє собою суцільну огорожу, яке складається з окремих паль або балок.

читати далі (148 слова)

Перш ніж приступити безпосередньо до будівельних робіт, слід підготувати будівельний майданчик: прибрати з неї сміття і розрівняти.

читати далі (783 слова)

Архітектурний проект - це не просто креслення майбутнього будинку, це своєрідний генеральний план всього будівництва.

читати далі (1,798 слова)

Створення архітектурного проекту - перший і один з найбільш відповідальних етапів у будівництві будь-якої споруди, в тому числі і індивідуального житлового будинку.

читати далі (748 слова)

Зараз на сайті
Гості: 2
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.