Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Квартири в новобудовах: плюси і мінуси

читати далі (751 слова)

Досвідчені агенти не зараховують квартири на першому і останньому поверхах до потенційного неліквід, але періодично журяться, що та чи інша житлоплоща «зависла намертво».

читати далі (967 слова)

Якщо светр можна купити, піддавшись імпульсу, то коли справа доходить до покупки нерухомості (будинку чи квартири), вибір вимагає спокійних роздумів.

читати далі (733 слова)

Сьогодні Берлін - столиця самого стабільної держави єврозони.

читати далі (1,760 слова)

Борисполь - это один из прекрасных украинских городов, который всегда радо приветствует своих новых жителей.

читати далі (364 слова)

Сейчас многие застройщики просто приводят в восторг людей, которые хотят приобрести квартиру в столице.

читати далі (330 слова)

Недвижимость Крыма ждет покупателя. Цены на квартиры и дома в первой половине года слегка снизились во всех районах полуострова.

читати далі (898 слова)

Сьогодні на масовому ринку міського житла пропонуються в основному панельні і монолітні будинки.

читати далі (2,193 слова)

Покупку квартиры на первичном рынке некоторые петербуржцы все еще считают рискованной. Правильное соблюдение всех этапов покупки позволит избежать подводных камней и не попасться в руки мошенников

читати далі (1,437 слова)

Діти, тобто особи, які не досягли 18-річного віку, по-іншому неповнолітні, мають певні, відмінні від дорослих, права на житлові приміщення, при цьому батьки, інші особи, дуже часто не знають про те, якими ж правами володіють неповнолітні у зазначених відносинах.

читати далі (362 слова)

Серійні будинку складають більшу частину житлового фонду нашої країни, і це незаперечний факт. Навіть сучасні, на перший погляд оригінальні будинки будуються найчастіше за типовим «рецептом», де лише змінюються деякі інгредієнти: облицювання, деталі фасаду та інше.

читати далі (676 слова)

Затребуваність однокімнатних квартир пояснюється дуже просто - вони найдешевші. І хоча вартість «однушки» в абсолютному вираженні може не дуже сильно відрізнятися від вартості двокімнатної квартири, обмеженість бюджету покупців грає свою роль.

читати далі (1,149 слова)

Експерти впевнені, що в 2012 році нерухомість в Греції продовжить дешевшати. За найскромнішими підрахунками, падіння цін складе від 5% до 10%.

читати далі (246 слова)

Ринок мансардного житла залишається досить вузьким. При цьому в Петербурзі все ще знаходяться люди, які не бояться труднощів з реєстрацією таких квартир і готові навіть заплатити більше, ніж за звичайне житло, для того щоб жити в мансарді з красивим видом на центр міста зі свого вікна

читати далі (1,369 слова)

Прийнято вважати, що театр починається з вішалки, а індивідуальний будинок - з проекту. Але чи так це? Перш ніж звернутися в проектну організацію, майбутній домовласник повинен прийняти цілий ряд серйозних рішень, від яких буде залежати і комфорт проживання. Будинок народжується не на столі проектувальника, а в голові у потенційного господаря.

читати далі (1,092 слова)

Як стало відомо РБК daily, Ощадбанк вирішив продати одну з найбільших будівельних компаній Москви - ГВСУ «Центр». У 2009 році банк забрав її за борги у Coalco Василя Анісімова, оцінивши актив в 7,8 млрд руб. У лютому новим власником колишнього будівельного главку Міноборони стане УК «Розвиток» Михайла Черкасова.

читати далі (461 слова)

Панельне житлове будівництво - старий, випробуваний спосіб зведення багатоповерхівок. В останні роки конкуренцію йому склала монолітно-цегельна технологія. Які об'єкти експерти вважають більш комфортними та якісними?

читати далі (1,545 слова)

Незважаючи на те, що народжуваність в Москві підвищилася, все ж самими затребуваними квартирами донині залишаються однокімнатні та двокімнатні квартири. Хоча, за словами аналітиків компанії Blackwood, ліквідність однокімнатних квартир все-таки вище, ніж у двокімнатних.

читати далі (611 слова)

Експерти проаналізували бази пропозицій вторинного житла в центрах суб'єктів РФ. У список міст з максимальною кількістю квартир вартістю до 1 млн рублів увійшли Барнаул, Саратов, Кіров і Ростов-на-Дону.

читати далі (671 слова)

Як правило, способів зберегти заощадження для звичайної людини не так вже й багато.

читати далі (1,479 слова)

Зараз на сайті
Гості: 2
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.