Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Ремонт квартир в Киеве. Заказать элитный ремонт квартиры.

читати далі (628 слова)

Каждый человек сталкивался с тем, что ему необходимо было начинать делать ремонт своего жилья.

читати далі (328 слова)

В какой момент мы осознаем, что наша квартира нуждается в ремонте?

читати далі (304 слова)

Кабінет керівника - це мозок компанії, центр прийняття ключових рішень.

читати далі (378 слова)

Щоб ваш переїзд не був схожий на стрімкий втеча з захопленого ворогом міста, потрібно ретельно спланувати його заздалегідь.

читати далі (699 слова)

Робити капітальний ремонт перед продажем житла не має сенсу , досить чисто косметичного ефекту.

читати далі (550 слова)

Сьогодні забудовники переглядають підхід до планувань квартир, так само як і до высотных работ, пропонуючи гардеробні, кілька санвузлів, приміщення для сауни і т.д.

читати далі (1,723 слова)

Повышенный интерес к деревянному строительству не только каркасного, а и традиционного из бруса, обусловил возвращение типичного для таких домов кровельного покрытия из соломы, тростника, щепы, гонта и т.п..

читати далі (754 слова)

Вы, наверное, уже сами убедились в том, что очень долгое время наличие пластиковых дверей и окон считалось преимуществом состоятельных людей, ведь они являлись предметом роскоши и благополучия.

читати далі (384 слова)

Випадки хронічного риніту у Великобританії стають все більш частими.

читати далі (86 слова)

Вартість квартири в мегаполісах на сьогоднішній день така, що будь-який власник власних апартаментів викликає підвищений інтерес у оточення. Людям не дає спокою питання: «Звідки квартира?» Що стало рішенням житлового питання: іпотека, родичі або просто значне збільшення доходів власника?

читати далі (852 слова)

[image1_right] Все більше сучасних новобудов зводиться за індивідуальним проектом, а отже, великі шанси знайти квартиру, планування якої повністю відповідає потребам та очікуванням покупця нерухомості.

читати далі (1,406 слова)

Будь-яка, сама комфортна квартира, з часом стає для її мешканців тіснувата. Люди одружуються і народжують дітей, діти виростають і обзаводяться власними сім'ями і в якийсь момент стає очевидно: квадратних метрів на всіх бракує.

читати далі (590 слова)

Інвесторам, які зважаться взяти фінансову участь у реалізації проекту з розвитку київських островів, міськвлади, як зазвичай, вже пообіцяла преференції. Цього разу - виділити землю для забудови в інших районах Києва.

читати далі (779 слова)

Після виходу на пенсію працюють подружжя втрачають в залежності від трудового стажу від третини до половини сімейного доходу.

читати далі (510 слова)

Існує поширена думка, що селища з ділянками без підряду неминуче перетворюються в "шанхай" - несмачне нагромадження різноликих будинків.

читати далі (481 слова)

Году немецкие реставраторы восстановят аутентичный вид двух деревянных окон в исторических зданиях Львова - на площади Колиивщины, 1, и в школе № 21 на ул. Конисского, 8. Провести мастер-класс приехал во Львов немецкий реставратор Кристоф Юнгганс.

читати далі (168 слова)

Иметь дома старинную мебель, антиквариат сейчас модно. Однако не каждый знает, кто их бывшие собственники?

читати далі (607 слова)

Головна відмінність «спільного» орієнтуючого світла в спальні в тому, що воно повинно бути максимально м'яким, тому не рекомендується використовувати відкриті джерела спрямованого світла - вони створюють глибокі тіні. Єдине виключення - спеціальні проектуючі світильники, що малюють світлотінню. Правда, таке освітлення відноситься вже до «декоративного».

 

читати далі (336 слова)

Ваші кілька соток - це не тільки будинок, у якому ви проводите лише частину часу. Тут в залежності від необхідності можуть бути і літня кухня, і господарські будівлі типу госпблока, погріб, душ, огорожа і, звичайно ж, сад-город. 
 

читати далі (110 слова)

Зараз на сайті
Гості: 5
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.