Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

xComfort - комплексне рішення, що дозволяє керувати всіма процесами Вашого «розумного» будинку завдяки мережі сенсорів, активаторів і блоків логіки. Зв'язок підтримується за допомогою радіосигналу й не вимагає прокладки додаткового кабелю керування. Системи xComfort можуть бути встановлені найпростішим та економічно ефективним способом, як у нових будинках, так і в процесі реконструкції.

З нашою системою заощаджується безліч часу. Тепер інші працюють за Вас, наприклад, автоматично спрацьовує детектор переміщень та система сигналізації, пральна машина починає прання автоматично, коли Ви цього захочете. Ваша дитина спокійно спить здоровим сном у дитячій кімнаті при нульовій напрузі в усіх розетках.

Ви можете запланувати особливий вечір: всі лампи на Вашому шляху від гаража до вітальні ввімкнуться автоматично - урочисте запрошення в будинок. Одночасно у вітальні встановлюється заздалегідь запрограмоване романтичне освітлення.
Відпочивайте й насолоджуйтеся: комфортом безпекою й надійністю централізованим керуванням з ранку до вечора, день від дня, сьогодні й у майбутньому. Система xComfort концерну Moeller:
- доглядає за Вашим будинком за допомогою дистанційного керування
- приносить у Ваш будинок і Ваше службове приміщення комфорт і безпеку
- допомагає заощадити гроші й захищає Вашу родину

Cпорiднене
xComfort - система бездротового керування від Moeller | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 5
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.