Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Особливої уваги в новому світильнику заслуговує новаторська конструкція системи параболічних відбивачів, розташованих над лампами та з'єднаних з мініатюрними параболічними решітками, установленими безпосередньо на джерелах світла. Це інноваційне рішення робить «Quazar» особливим та єдиним світильником на польському й українському ринках.

Перевагою є не тільки величезне спрощення при заміні джерел світла, а також унікальний передовий дизайн, що так важливий у сучасних тенденціях освітлення. Крім того високі параметри освітлення дозволяють «Quazar» задовольнити бажання навіть самих вимогливих клієнтів. Світильник має сталевий корпус, який пофарбовано порошковим методом. Оптична система виконана з анодируваного алюмінію високої чистоти. З інших переваг можна виділити: високий ККД світильника: 75,2%, економія енергії, завдяки використанню ламп Т5 і високої світлової ефективності світильника, легкість монтажу, прийнятна ціна та сучасний новаторський дизайн. Розміри світильника: 595x595x52мм. Доступні потужності: 4x14W, 4x24W

Cпорiднене
Новий світильник «Quazar» від компанії Plexiform | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 1
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.