Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

DOT-it® waterproof - світло, що кидає виклик навіть водним глибинам.
Ви коли-небудь замислювалися над тим, як можна прикрасити ванну кімнату? Наприклад, декоративним освітленням. Нереально? За допомогою водонепроникного світлодіода DOT-it® waterproof це можливо! Відтепер, водонепроникні світлодіоди можуть працювати не тільки на сухій поверхні, але й у воді.

Будь-то рибна ловля, заняття дайвінгом, відпочинок або вечірка - ідеальним рішенням стане водонепроникний сві-тлодіод DOT-it® waterproof. Він допоможе створити неповторний колорит як на суші, так і у воді. DOT-it забезпечує надійне джерело світла не тільки на поверхні, але й у воді на глибині до 3-х метрів. Прогумоване покриття гарантує повний захист від попадання води. DOT-it® waterproof дуже легко кріпиться на будь-які поверхні - відповідно, їх можна використовувати практично в будь-яких умовах.
Ви, безумовно, оціните всі позитивні моменти цих світлодіо-дів. Наприклад, DOT-it®, встановлений на дні гарячої ванни, може створити романтичне освітлення крізь гору мильної піни - море задоволення! Крім того, він дуже простий у використанні, все що потрібно - м'яко натиснути на його прозору поверхню.

Cпорiднене
DOT-it® waterproof | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.