Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Щодня що-небудь новеньке. Busch-ComfortTouch поєднує в собі функції керування розумним будинком, довідкового бюро, центра розваг з добірністю форм. За допомогою Busch-Comfort Touch ви можете вмикати/вимикати світло й змінювати його яскравість, керувати жалюзі, регулювати температуру в кімнатах, а також можете створювати цілі сцени із зазначених функцій - у тому числі дистанційно.

Ви можетезабезпечити безпеку вашогобудинкузавдякифункції імітації присутності, а також сигнальним та інформаційним повідомленням. Якщо ви хочете довідатися, хто знаходиться на порозі вашого будинку, ввімкніть функцію камери зовнішнього огляду, і ви завжди будете почувати себе в безпеці. Крім того, скористайтеся нашим МРЗ-аудио-плеєром та відеоплеєром, щоб ще раз насолодитися улюбленим фільмом. Ви можете залишати звукові й графічні повідомлення для членів вашої родини, читати електронну пошту, стежити за біржовими новинами, дізнаватися прогноз погоди, актуальну інформацію про пробки на дорогах, або просто користуватися вбудованим будильником. Керування всіма цими функціями здійснюється за допомогою однієї інтуїтивно зрозумілої сенсорної панелі, яка оснащена сучасною колірною системою керування. За допомогою Busch-ComfortTouch ви можете все, що побажаєте.

Cпорiднене
Busch-ComfortTouch | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 6
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.