Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Нові світлодіодні лампи Philips MASTER LED - ідеальне довговічне рішення для освітлення готелів і магазинів: найвища якість світла й значна економія енергії. Світлодіодні лампи Philips MASTER LED - це якісна альтернатива лампам розжарювання (GLS), галогенній і компактній люмінесцентній лампам в області загального освітлення.

У серії використовується новітня світлодіодна технологія LUXEON Rebel. Нові лампи орієнтовані на власників готельного бізнесу й підприємств роздрібної торгівлі, які бажають знизити енергоспоживання у своїх готелях і магазинах та зберегти високу якість освітлення. У цих секторах сьогодні використовуються різні традиційні технології освітлення - звичайно це лампи розжарювання (GLS), галогенні й компактні люмінесцентні лампи. Проте, у всіх цих рішень є обмеження.

Лампи MASTER LED сполучать переваги попередніх технологій, уникаючи всіх їхніх недоліків. Наприклад, у порівнянні зі звичайними дихроїчними галогенними лампами низької потужності й точкових ламп розжарювання, економія енергії становить до 80% при терміні служби до 45 000 годин. Лампи MASTER LED також забезпечують додаткову економію, дозволяючи знизити витрати на обслуговування за рахунок довгого терміну служби. Завдяки цьому світлодіодні лампи ідеально підходять для цілодобового використання - у коридорах, на сходових прольотах та паркуваннях.
 

Cпорiднене
45000 годин світла. Світлодіодні лампи Philips MASTER LED | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 6
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.