Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Холодильні вітрини: особливості

Холодильні вітрини - апарати, призначення яких зберігати їжу в охолодженому вигляді, привабливо представляти її покупцеві, сприяти реалізації товару. Використовуються, найчастіше, в магазинах, супермаркетах, гіпермаркетах, вуличних умовах. Виробляються з довговічних і міцних компонентів і матеріалів, безперебійно працюють в різних кліматичних умовах. Становлять собою конструкцію від одного до трьох метрів, зазвичай вертикального виконання з переднім склом, боксом, що охолоджується і прилавком для зберігання провіанту. Мають цікавий зовнішній вигляд, і можливість вибору кольору.

Холодильні вітрини мають декілька головних відмінностей:

  • Тип охолодження - статичне або динамічне. Перший вид - природна циркуляція охолодженого повітря, продукти зберігаються без обвітрення і висихання. Основною перевагою моделей з таким охолодженням є безшумність роботи, адже тут немає галасливих вентиляторів. Але при такій системі є можливість нерівномірного розподілу холоду. Другий метод - примусове поширення повітря за допомогою вентиляторів, процес охолодження відбувається швидше. Але при частому відкриванні стулок або передньої панелі, є ризик завітрить неупаковані продукти.
  • Робоча температура - визначається і регулюється за допомогою електронного або механічного контролера. Середньотемпературні моделі працюють від +1 до + 7 °C, добре підійдуть для збереження не замороженої їжі. Апарати з низькою робочою температурою (0...-6 °C, 0...-18 °C) служать для зберігання замороженого провіанту. Універсальні установки - в них поєднуються перші два варіанти, підходять майже для будь-яких товарів. Кондитерські вітрини спеціально виготовлені для зберігання кондитерських виробів.
  • Тип скла - пряме або гнуте. 1-й варіант більш дешевий і простий в дизайні, 2-й дорожчий і привабливіше пропонує товар клієнту.
  • Габаритні розміри. Бувають машини, які чудово підходять для невеликих торгових приміщень завдяки своїм компактним розмірам, і бувають великогабаритні, призначені для приміщень великої площі.
  • Додаткові можливості. Наявність опцій - автоматичного відтавання випарника, LED - підсвічування, перегородок, електронного пульта управління і т.д.

В інтернет-магазині компанії ТоргОборуд можна купити холодильний шкаф вітрина різних брендів і технічних характеристик, прекрасної якості, за доступними цінами. А також присутнє і інше торгове обладнання(ларі морозильні, стелажі торгові), представлене у великому каталозі. Ми пропонуємо привабливі ціни, високий сервіс обслуговування покупців, оперативність при обробці замовлення, індивідуальна консультація професійних фахівців, гарантію, акції та знижки, доставку в будь-який населений пункт України.

Cпорiднене
XolodulHi BITPUHU: OCO6JLUBOCTI | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 1
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.