Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Ринок елітної нерухомості у Великобританії зросте після парламентських виборів

За результатами минулих у Великобританії виборів - перемоги партії консерваторів - експерти очікують, що відкладений попит, що накопичився за передвиборчий період, знову повернеться на ринок елітної нерухомості протягом решти місяців 2015 і в 2016 році.

Про це повідомляють аналітики відділу досліджень ринку житлової нерухомості компанії Savills в своєму релізі.

«Це здається ще більш ймовірним у світлі того, що примара" податку на особняки "більше не лякає учасників цього сегмента», - уточнює голова відділу досліджень ринку житлової нерухомості Лусіан Кук.

Однак, як зазначає експерт, для того, щоб реалізувати досить істотний обсяг нерухомості, що накопичився за тривалий період передвиборної «обережності», потрібно певний час.

Лондонські ринки елітної нерухомості в передвиборний період характеризувалися набагато більш високими цінами, ніж ринки нерухомості в приміській зоні і за її межами, нагадують аналітики. Крім того, на їхню думку, тепер на цей сегмент буде впливати підвищення гербового збору, що мало місце в грудні 2014 році. Найбільше зростання цін прогнозується на ринках елітної нерухомості за межами Лондона.

Поліпшення ситуації на лондонському ринку, швидше за все, буде стимулювати «хвильовий ефект» міграції за межі британської столиці, додають експерти. Вони пояснюють: люди, які переїжджають з Лондона, вважають, що їм буде простіше продати своє житло і отримати вигоду від різниці в цінах з іншою частиною країни.

За прогнозами, протягом наступних п'яти років ринок преміальної нерухомості продемонструє стійке зростання - на 22,7 відсотка в Лондоні і на 23,9 відсотка в регіонах.

Cпорiднене
Rynok elitnoi neruhomosti u Velykobrytanii zroste pisla parlamentskyh vyboriv | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 1
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.