Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Римська квартира знаменитого італійського режисера Федеріко Фелліні виставлена на продаж. Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на агентство Adnkronos.

Будинок, в якому Фелліні прожив разом зі свій дружиною, актрисою Джульєттою Мазіна, в період з 1956 по 1968 рік, знаходиться в одному з престижних районів італійської столиці Паріолі (Parioli). Живучи в цьому будинку, режисер створив кінокартини «Ночі Кабірії», «Солодке життя», «Вісім з половиною» і «Джульєтта і духи».

Квартира площею 280 квадратних метрів знаходиться на останньому поверсі. У ній є три спальні, три ванні кімнати, вітальня з каміном, обідній зал, два балкони і велика тераса.

Середня ціна за подібну нерухомість в Паріолі коливається від одного мільйона до трьох мільйонів євро. Однак, зазначається, вартість квартири відомого режисера в оголошенні не зазначена. Дізнатися її можна, тільки якщо звернутися в агентство, що розмістило оголошення про продаж.

Італійський режисер Федеріко Фелліні (1920-1973) - володар премій «Оскар» за фільми «Дорога», «Ночі Кабірії», «Вісім з половиною» і «Амаркорд», а також почесного «Оскара» за внесок у кіномистецтво. За фільм «Солодке життя» режисер був удостоєний Золотої пальмової гілки Канського кінофестивалю. Фелліні визнаний одним з найбільш впливових кінорежисерів ХХ століття.

Cпорiднене
Римська квартира Федеріко Фелліні виставлена на продаж | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 3
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.