Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

У Лондоні сповільнилися темпи зростання на елітну нерухомість, а в Нью-Йорку знизилися середні ціни на житло на Манхеттені і виросло число порожніх офісів

За підсумками 1-го кварталу 2015 зафіксовані негативні тенденції на ринках нерухомості двох світових столиць - Нью-Йорка і Лондона, повідомляє сайт в Киеве ремонт квартир.

Лондон

Як повідомляє Bloomberg з посиланням на дослідження Knight Frank, темпи зростання цін на житло в багатьох районах Лондона знаходяться на мінімальних значеннях за останні п'ять років. За даними лондонського офісу міжнародної консалтингової компанії, ціни на житлову нерухомість в 13 центральних округах столиці Великобританії зросли з березня 2014 на 3,3%. В останні шість місяців середні значення в цілому залишалися незмінними. Найвищі темпи зростання цін на житло за попередній рік зафіксовані в районі Іслінгтон (7% за 12 місяців), а гірші - в Кенсінгтоні (1,2%), говориться в доповіді Knight Frank.

Уповільнення темпів зростання аналітики компанії пов'язують з невизначеністю результатів національних виборів, призначених на 7 травня 2015 року. За даними замірів громадської думки, консервативна і лейбористська партії мають однакові шанси на перемогу. Одні з найбільш непередбачуваних виборів протягом останнього десятиліття відлякують і покупців, і продавців житла, цитує Bloomberg слова голови відділу дослідження житлової нерухомості лондонського офісу Knight Frank Тома Білла. Крім того, лейбористська партія виступає за введення спеціального підвищеного податку на особняки - в разі перемоги партії підвищеними податками будуть обкладатися всі лондонські домоволодіння, оцінка яких перевищує Ј2 млн.

«Передвиборча риторика з приводу податку на особняки та інших податків на дорогу нерухомість вельми істотно послабить потенціал для подальшого зростання в найближчій перспективі - навіть незважаючи на те, що базові ринкові показники залишаться цілком стійкими, - говорилося в аналітичному звіті британської консалтингової компанії Savills ще в жовтні 2014 року. - Продавці змушені реагувати на сформовані ринкові умови, встановлюючи реалістичні ціни ».

Зниження темпів зростання на елітну нерухомість в Лондоні також пов'язане з підвищенням ставок гербового збору, про який було оголошено в осінньому заяві канцлера британського казначейства від 3 грудня 2014 року. За даними Savills, це також призвело до корекції цін у верхньому сегменті ринку, насамперед у елітних районах Лондона. Гербовий збір збільшений з грудня 2014 до 12% від вартості нерухомості дорожче Ј1,5 млн.

За прогнозами Savills, в 2015 році ціни на елітну нерухомість в Лондоні знизяться на 0,5%. Однак експерти компанії прогнозують, що за п'ять наступних років (до 2019 року) нерухомість на лондонських ринках подорожчає на 23% при відсутності подальших змін в оподаткуванні. «Якщо продавці елітного житла хочуть отримати максимальний прибуток, то вони повинні реально оцінювати вартість житла в рік виборів. За нашими спостереженнями, коректно оцінена нерухомість як і раніше користується попитом », - говорить директор департаменту досліджень Savills Лусіан Кук.

Нью Йорк

У доповіді нью-йоркської брокерської компанії Douglas Elliman зафіксовано зниження середніх цін на апартаменти в центральних кварталах міста. Середні ціни продажу апартаментів (всіх типів і класів) на Манхеттені знизилися за рік (по відношенню до 1-го кварталу 2014) на 2,3%. У початку 2014 року придбати квартиру в центрі Нью-Йорку в середньому коштувало $ 1733523, в той час як за підсумками березня 2015 року - $ 1732989.

Більш істотно змінилися за рік ціни на квартири в нових будинках Манхеттена: з $ 1731000 на початку 2014-го до $ 1625000 на початку 2015 року.

За рік також впала і кількість завершених угод з нерухомістю на Манхеттені: з 3,3 тис. В 1-му кварталі 2014-го, до 2,6 тис. - В 1-му кварталі 2015 року.

Зниження цін на житлову нерухомість Манхеттена, як пише видання The Real Deal, головним чином пов'язано із зростанням пропозиції: з 4,9 тис. Одиниць на продаж на початку 2014-го до 5,2 тис. - На початку 2015 року. Також на ринок чинить тиск зростання - за рік на 22% - пропозиції квартир у будинках-новобудовах Манхеттена.

Мережевий журнал World Property Journal, посилаючись на дані JLL, повідомляє про зростання вакантних (вільних для оренди) офісних приміщень на Манхеттені. Сьогодні 10% офісів Манхеттена стоять без орендарів, у той час як в 4-му кварталі 2014 таких приміщень було 9,5%. Середня ставка оренди офісів у Нью-Йорку, за даними World Property Journal, становить $ 66 за 1 кв. фут, збільшившись на 2,3% порівняно з $ 65 в 4-му кварталі 2014 року.

Cпорiднене
На двох значущих ринках нерухомості світу зафіксовано зниження | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 1
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.