Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Криза змусила росіян продавати свої дачі в Фінляндії

Економічна криза і ослаблення рубля вплинули на активність громадян Росії на фінському ринку нерухомості.

Якщо раніше практично на одних росіянах тримався сегмент продажів дорогих об'єктів нерухомості, то тепер такі угоди зведені до нуля.

А деякі росіяни вже почали продавати свої фінські котеджі та комплектующие для ограждений, зазначає телерадіокомпанія Yle.

"Ми помітили таку тенденцію, що росіяни тепер - не покупці, а продавці. Через наше агентство вже було укладено кілька угод", - розповів ріелтор Арі Пуннонен з регіонального відділення OP-Kiinteistyцkeskus.

Приміром, у межує з Росією Південної Карелії, де розташовані багато котеджі росіян, продажу практично взагалі відсутні. "Дорогі котеджі зараз продаються там дуже погано", - говорить виконавчий директор ріелторської компанії SKV Тімо Кайсла.

Попит на фінську нерухомість не підштовхнули навіть трохи впали ціни. У третьому кварталі 2014 року по порівнянні з аналогічним періодом 2013 вартість метра в Фінляндії впала, за даними Євростату, на 0,3%.

Втім, тенденція до зниження попиту на нерухомість з боку росіян почалася ще кілька років тому. Фінська Національна Земельна Служба ще в 2013 році зафіксувала рекордну за попередні шість років падіння попиту громадян РФ на місцеву нерухомість.

Проте поки невідомо, як нинішня криза відіб'ється на присутності росіян в цьому регіоні. Імміграційна служба Фінляндії тільки торік видала дозвіл на проживання понад 20 тисячам іноземних громадян, а громадянство там отримали близько 8,5 тисяч осіб, з яких 2300 - росіяни.

Через падіння рубля страждає і туристичний бізнес Фінляндії. Туристична сфера через відсутність громадян РФ втратила десятки мільйонів євро.

Cпорiднене
Kryza zmusyla rosian prodavaty svoi dachi v Finlandii | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 1
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.