Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Мер Ван Аньшунь назвав Пекін непридатним для життя через смог. Про це повідомляє газета The Guardian з посиланням на друкований орган Союзу молоді комуністичної партії Китаю.

«Для того щоб Пекін зробити містом світового рівня, придатним для життя і гармонійним, дуже важливо створити систему стандартів, і місто в даний час розробляє їх», - наводяться слова мера.

Ван, який раніше працював в нафтовому секторі та адміністрації провінції Ганьсу на північному заході Китаю, сказав, що джерелом забруднення повітря в столиці є дим від заводів і вихлопні гази від автотранспортних засобів, кількість яких стрімко зростає, відзначає газета. У своєму виступі мер зажадав повністю закрити забруднюють повітря заводи, а не просто «безвідповідально переїхати» в сусідні райони - Хебей і Тяньцзінь.

За словами Вана, в 2014 році влада Пекіна закрили 392 компанії, які забруднювали повітря і видалили з доріг 476000 одиниць старого автотранспорту.

Мер додав, що, незважаючи на брудне повітря, найбільшою проблемою Пекіна є чисельність населення. Він стверджує, що приплив трудових мігрантів накладає додаткове навантаження на міську інфраструктуру.

У вересні 2013 року, китайський уряд прийняв заходи по боротьбі із забрудненням навколишнього середовища. Так, заборонено будівництво нових вугільних електростанцій в Пекіні, Шанхаї і Гуанчжоу.

Як показали результати дослідження компанії Euromonitor International, приплив туристів до Пекіна в 2013 році скоротився на 10 відсотків. Основною причиною аналітики назвали забруднення повітря і економічний спад.

Населення Пекіна становить 21,5 мільйона осіб; щорічно воно росте на 350 тисяч чоловік.

Cпорiднене
Мер Пекіна назвав своє місто непридатним для життя | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 1
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.