Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

50 станцій лондонського метро, автобусних зупинок та прилеглих до них будівель будуть перебудовані під квартири, музеї, готелі, офісні та торгові центри. Про це пише газета The Telegraph.

За підрахунками компанії Transport for London (TfL), керуючої лондонській транспортною мережею, проект повинен принести 3,4 мільярда фунтів стерлінгів доходу. План реконструкції розрахований на 10 років.

Компанія прийняла таке рішення для модернізації транспортної інфраструктури та задоволення постійно зростаючого населення. Мер Лондона Борис Джонсон вважає, що проект допоможе знизити ціни на проїзд.

Як пояснив директор з комерційного розвитку TfL Грем Крейг, населення британської столиці зросте до 2030 року з нинішніх 8,4 до 10 мільйонів чоловік. «Лондону потрібні нові будинки та офісні будівлі, а транспортної мережі - надійні довгострокові інвестиції», - додав Крейг.

Тендер на реконструкцію TfL оголосить 2 лютого 2015, пише видання.

Раніше компанія віддала під комерційне використання кілька порожніх станцій метро, кинутих з часів Другої світової війни. Тоді партнерами TfL виступили інтернет-магазин Amazon, супермаркети Sainsbury's і Waitrose і трав'яний сад.

За даними газети, TfL володіє 2300 гектарами землі, дві третини яких знаходяться в центрі міста.

Вам нужен недорогой забор быстро? Выбирайте забор из рабицы - преимущества которого остаются неоспоримыми уже на протяжении нескольких десятков лет.

Cпорiднене
Станції лондонського метро перетворяться на будинки і офіси | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 2
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.