Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Сочі потрапив у рейтинг зростання цін нерухомості гірськолижних курортів світу

Сочі вийшов на 11 місце в світі із зростання цін на нерухомість гірськолижних курортів, йдеться в отриманому «Будинком» прес-релізі міжнародної консалтингової компанії Knight Frank.

У дослідженні Prime Ski Property Index представлені основні тенденції ринку нерухомості преміум-класу на 20 гірськолижних курортах світу.

Перше місце рейтингу посів гірськолижний курорт в Квінстауні Нової Зеландії, де ріст цін на нерухомість склав 24,8 відсотка. На другій і третій позиціях стоять американські Аспен з приростом у 20,7 відсотків, і Вейл - з 19 відсотками.

Місто Сочі потрапив у цей рейтинг вперше, йдеться в прес-релізі. З червня 2013 року по червень 2014 року ціни зросли на 4 відсотки, незважаючи на великий обсяг пропозиції, виведений на ринок в 2013 році. Зараз гірські шале залучають тільки вітчизняних інвесторів, інтересу з боку іноземних покупців не відзначається.
Матеріали по темі

Російські інвестори також увійшли до топ-5 клієнтів, що цікавляться придбанням гірського шале у Французьких Альпах. Частка запитів з їх боку становить 17 відсотків від загального числа, наголошується в повідомленні. Однак у даний момент обсяг угод з російськими покупцями становить лише 5 відсотків у загальній структурі попиту. «Найбільший інтерес для росіян є гірськолижна нерухомість у Французьких і Швейцарських Альпах на таких курортах як Куршевель, Мерібель, Сант-Моріц, Церматт і Вербье.

Cпорiднене
Sochi potrapyv u reityng zrostanna cin neruhomosti girskolyzhnyh kurortiv svitu | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 1
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.