Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Кабінет керівника - це мозок компанії, центр прийняття ключових рішень.

Як облаштувати робочий простір першої особи фірми, будь то президент або генеральний директор, знає консультант по геомантіке *, спеціаліст з енергетики простору Ольга Глушкова.

- Для кабінету керівника вибирають краще приміщення, його оптимальна форма - правильний прямокутник. Небажано, щоб вхід туди йшов прямо з коридору - розділяти їх повинна приймальня. Якщо в компанії немає секретаря, то розмістіть у приймальні одну із служб - нечисленну, до фахівців якої не приходять відвідувачі. Розміри приймальної (не настільки респектабельної, як офіс шефа) - значно менше, ніж самого кабінету, але їх варто витримати в єдиному стилі.
У приймальні неприпустимі безлад і захаращеність, а також особисті предмети і речі, що кидаються в очі відвідувачам. Для неї відмінно підійдуть модні сьогодні скляні двері, для кабінету - двері тільки з суцільного масиву.

Робоче місце керівника розташуйте таким чином, щоб він займав «давящую» позицію і зберігав індивідуальну енергетику. Тим же принципом дотримуйтесь при визначенні місця для переговорів.

На практиці меблі для кабінету керівника, при великому на перший погляд виборі, підібрати непросто. Не раджу віддавати перевагу круглим і овальним столам, а також металевим і скляним. Характеристики столу: солідний, респектабельний, зручний. Те ж саме можна сказати і про крісло: ідеальне - правильної форми з підлокітниками, високою спинкою і індивідуально підібраним кольором оббивки. Полегшать завдання створення гармонійної обстановки меблеві гарнітури від одного виробника.

Дуже добре використовувати в обробці кабінету керівника фірмові кольори компанії, однак інтер'єр можна виконати і в іншій кольоровій гамі (ні в якому разі не похмурої), що не суперечить корпоративної «тональності».

У кабінеті керівника все направлено на зростання бізнесу і особистісний ріст лідера. Вхід в кімнату відпочинку (якщо такий планується) - малопомітний, в ідеалі це потайні двері. Чи не захаращувати простір непотрібними речами і меблями, нехай в кабінеті буде просторо. Для зберігання документів замовте спеціальні вбудовані шафи, що збігаються з матеріалом і кольором стін. Приберіть з поверхні стола незрозумілі предмети, сувеніри, робочі папери і залиште тільки найнеобхідніше: комп'ютер (ноутбук), телефон, прилад з ручками і візитками, щоденник.

Ще одне ключове правило - бізнес-аксесуари повинні бути належної якості. Виключіть підробки під відомі бренди, здатні назавжди зіпсувати враження про керівника. Демонструючи блокноти, календарі, тримачі для візиток, ручки і т. Д., Подаровані партнерами, ви рекламуєте чужий бізнес. Стильне оформлення кабінету керівника завжди виділяє як перша особа, так і компанію на тлі нехай і дорогих, але безликих або позбавлених смаку офісів, що, в свою чергу, дозволяє позиціонувати підприємство більш високо.

Cпорiднене
Керівна роль: яким повинен бути кабінет начальника | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.