Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Балі часто називають «островом богів» або «раєм на землі». Завдяки багатству природи і унікальну культуру острів належить до найбільш затребуваним місцям для відпочинку у світі.

Балі - острів в Малайському архіпелазі в складі Індонезії. По загальній думці, це одне з найбільш унікальних місць, практично не порушене західною цивілізацією. Багато хто приїжджає на Балі в пошуках автентичної екзотики, хтось - для комфортного проживання в розкішних комплексах на тлі природних красот. Щорічно на острів приїжджають тисячі туристів, щоб насолодитися сприятливими кліматичними умовами і унікальною балийской культурою.

Балі - найпопулярніше туристичне напрямок Індонезії, що за останні десятиліття зробило острів одним з найбагатших регіонів країни. Близько 80% економіки острова залежить від туристичного сектора. Ринок нерухомості острова приваблює як місцевих, так і іноземних інвесторів.

Балі також знаменитий своїми масштабними кораловими рифами і білими піщаними пляжами і численними культурними пам'ятками. Острів входить в так званий Кораловий трикутник - території, котра володіє підвищеним біорізноманіттям морської фауни. Тут росте близько 500 різних видів коралів, що майже в 7 разів більше, ніж в Карибському регіоні.

Клімат на острові м'який, екваторіально-мусонний. Замість звичних 4 сезонів, на Балі є тільки два - сухий (червень-жовтень) і вологий (листопад-березень). У деяких районах Балі різниця між ними майже непомітна. В період вологого сезону опади випадають локально, як правило, вночі у вигляді короткочасних (1-2 години) грозових злив. Середньорічні температури коливаються в діапазоні 4 градусів навколо позначки 26 ° C. Температура води в океані 26-28 ° C.

Близько 80% туристів в Індонезії приїжджають одразу на Балі, щоб насолодитися місцевою культурою. На відміну від решти Індонезії, де основна релігія - іслам, на Балі сповідається індуїзм. На території острова знаходяться близько 20 000 індуїстських храмів, протягом року на острові постійно відбуваються релігійні свята. Особливо затребуваним культурним видовищем серед туристів - танцювальні представлення, на яких зображується індуїстський епос Рамаяна під акомпанемент етнічних інструментів.

Самий популярний і густонаселений район Балі - Бадунг, розташований в південно-західній частині острова. Тут знаходяться основні курорти Балі, а також столиця острова - Денпасар. Тут же розташований міжнародний аеропорт Нгура-Рай. Найбільш популярні пляжі тут - Сулубан, Бангін і Лабухан Саит.

Денпасар більшою мірою нагадує типовий індонезійська місто, в тому сенсі, що це сучасний, розвивається місто з великим відсотком молодого населення, сучасними будівлями, магазинами, кафе, ресторанами, розвиненою транспортною інфраструктурою. При цьому «сучасний» в контексті Балі все одно означатиме досить відокремлене за європейськими мірками місце.

Південніше розташований Семіньяк - наймодніше місце на Балі. Стильні бари і ресторани приваблюють натовпи заможних туристів і емігрантів. Ціни на нерухомість тут найвищі на острові.

Завдяки мальовничим видам на захід з пляжів Семіньяк, це місце часто використовується для релігійних процесій. Тут же розташовані найрозкішніші вілли і готелі острова, а також спа-центри, дорогі бутики, ресторани і бари. З усіх курортів острова Семіньяк найбільше нагадує типовий рекламний образ курорту Південно-Східної Азії.

Легиан - ще один популярний туристичний курорт, який відрізняється своїми численними широкими пляжами, особливо популярними серед серфінгістів. У крокової доступності від пляжів розташовано багато барів і ресторанів. Легиан також відрізняється різноманітністю пропозицій послуг і товарів для відпочиваючих, як за цінами, так і за категоріями.

Джімбаран - невелике селище, розташоване на березі затоки з білими пісками і спокійними хвилями. Це один з найважливіших духовних центрів для місцевих жителів. Тут регулярно проходять танцювальні вистави «баронг», під час яких танцівники (після тривалих танців) впадають в транс.

У самому центрі селища стоїть храм Улум-Сіві, що датується 17 століттям. Однак за останнє десятиліття тут було побудовано багато розкішних житлових комплексів, що кілька розбавило місцевий колорит.

Кута - популярний напрям для бюджетного туризму. Це один з найбільш густонаселених курортів острова, розташований всього в 5 км від аеропорту. На вузьких вулицях буквально в одному кроці один від одного розташовані сувенірні лавки, ресторани і кафе.

Під час терактів 2002 і 2005 років місто сильно постраждав. В пам'ять загиблим жертвам тут щорічно проходить фестиваль Kuta Karnival, в якому бере участь безліч державних і міжнародних організацій.

Купівля нерухомості

На Балі діє складна система землеволодіння, згідно з якою землею можуть володіти тільки великі родини. Пряма покупка нерухомості іноземцями законодавчо заборонена.

Проте, іноземці можуть скористатися формою володіння hak pakai. Ця форма дозволяє іноземцям отримувати виняткове право користування землею, що знаходиться в чужій власності, з оформленням відповідного титулу. Володіння діє як довгострокова оренда, в середньому, на 25 років, з можливістю подальшої пролонгації.

Крім того, в Індонезії існує мінімальний ціновий поріг для покупки нерухомості іноземцями. Мінімальна сума покупки повинна становити не менше $ 168 388, що вважається досить високою ціною за індонезійськими мірками.

пропозиція

Ринок нерухомості Балі стабільно зростає з 2008 року. Протягом останніх 5 років спостерігається сильне економічне зростання. Незважаючи на це, ринок нерухомості Балі не відноситься до найбільш швидкозростаючим в світі. Причина цьому - високі процентні ставки (велика частина покупців на острові - індонезійці), заборона на покупку нерухомості іноземцями і високі податки на нерухомість.

У 2013 році був зафіксований рекордний показник річного зростання цін майже на 10%. Туристичний інтерес до острова тільки зростає, а завдяки цілорічному курортного сезону ринок Балі можна вважати вигідним для інвестицій.

Завдяки великій кількості туристичних послуг, розвиненій інфраструктурі і унікальному культурному зовнішності острова, ринок нерухомості Балі найбільш розвинений у висококласному сегменті. Крім того, розкішні вілли приносять стабільний дохід круглий рік - на думку експертів, не менше 10%. Ціни розкішних об'єктів знаходяться в діапазоні від $ 400 000 до $ 2 000 000.

Незважаючи на високий попит, острів залишається цілком доступним для іноземних покупців. Ціни в середньому на 30-40% нижче, ніж на аналогічні пропозиції курортів Таїланду.

На території Балі будівництво вілл в значній мірі обмежено законодавством. Незважаючи на те, що останнім часом на острові йде активне будівництво проектів з апартаментами, вілли все ж залишаються найбільш бажаним типом нерухомості серед іноземних покупців. Багато покупців вважають за краще купувати землю для подальшого будівництва вілл. Проте ціни на землю на даний момент дуже високі - до $ 2000 за кв.м. в деяких найбільш популярних районах.

Cпорiднене
Огляд ринку нерухомості Балі | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 3
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
http://center-fest.ru/postreleases/jenskie-sharfyi-v-kletku-i-polosku/
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.