Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

На тлі декларованої боротьби з обмеженням доступу людей на пляжі, влада РК підготували законопроект, що дозволяє закривати пляжі навіть «колективним місцям розміщення» всього на 5 номерів.

При цьому і. о. глави РК - голова Радміну РК Сергій Аксьонов запевняє, що масового характеру дане явище носити не буде. Відповідний проект закону «Про курорти, природні лікувальні ресурси та лікувально-оздоровчих місцевостях Республіки Крим» був прийнятий в першому читанні на сесії Держради РК.

У документі вказується, що до «колективними засобами розміщення» віднесені «приміщення, що мають не менше п'яти номерів і використовувані організаціями різних організаційно-правових форм та індивідуальними підприємцями для надання послуг розміщення». Далі в тексті уточнюється, що доступ на свої пляжі можуть обмежити «санаторно-курортні організації та інші колективні засоби розміщення, здійснюють медичну діяльність відповідно до отриманих в установленому законом порядку ліцензіями, а також обладнати пляжі відповідно до діючих стандартів і нормам».

Сергій Аксьонов зазначив, що вважає правильною ситуацію, коли «люди, які платять за відпочинок у 4-5-зіркових готелях, хочуть мати певні умови». Він упевнений, що співвідношення закритих і загальнодоступних пляжів «буде мінімальне».

До слова, в Міністерстві курортів і туризму РК чекають пропозиції до даного законопроекту.

Cпорiднене
У Криму закриють пляжі в інтересах постояльців елітних готелів | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 3
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.