Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Щоб ваш переїзд не був схожий на стрімкий втеча з захопленого ворогом міста, потрібно ретельно спланувати його заздалегідь.

Зміна місця проживання - це в більшості випадків приємна подія, початок нового життя і райдужні очікування. Але разом з тим переїзд - серйозне випробування для нервової системи. Якщо ви хочете покінчити з переїздом якомога швидше і мінімізувати стрес, дійте поетапно.

Зайве - геть!

Насамперед позбудьтеся від усього непотрібного. У цю категорію входять речі, якими ніхто не користувався рік і більше. Подаруйте, продайте, віддайте, викинете, але не тягніть весь цей мотлох в нове життя!

Якщо в список непотрібних речей потрапило щось цінне - наприклад, піаніно, на якому навряд чи ще хтось буде грати, або дитяче ліжечко, озаботьтесь, куди ви прибудували цю річ, заздалегідь. Можна дати оголошення про продаж за дуже низькою ціною, і тоді хтось, дійсно потребує ліжечку або піаніно, миттєво позбавить вас від баласту.

секрети сортування

Сортувати предмети найкраще за ступенем потрібності. При цьому ви повинні подумати і про те, як їх швидко знайти на новій квартирі.

Розкладіть посуд, книги, розібрану меблі, одяг та інші речі по міцним коробок, мішкам і пакетах. При цьому обмотайте тару скотчем певного кольору і надпишіть маркером такого ж кольору. Для зручності таким же скотчем відзначте приміщення нової квартири, щоб вантажники відразу заносили коробки та мішки в потрібну кімнату. Наприклад: «1. Шафа, кухня »- зелений,« 2. Книги, вітальня »- синій,« 3. Одяг сезон, спальня »і« 4. Одяг не сезон, вітальня »- червоний. Крихкі предмети позначте величезним червоним знаком оклику і відповідним написом.

Список предметів з кожної коробки занесіть в блокнот. При розпакуванні викреслюйте те, що вже вийнято з тари та встановлено або покладено на місце.

пакувальні матеріали

Заздалегідь купіть вакуумні пакети: якщо ви упакуєте в них верхній одяг, ковдри і подушки, всі ці об'ємні предмети займуть набагато менше місця. Секрет у тому, що з вакуумних пакетів видалений весь повітря. Можна придбати вакуумні пакети різних розмірів і навіть з «плічками»: на них чудово збережеться ваш одяг, її можна залишити в такому вигляді, поки не настане наступний сезон. Заодно і від молі захистіть.

Якщо у вас багато суворої офісного одягу, яку складно гладити, відпарювати і прати, не поскупився на покупку картонного шафи. Це геніальний винахід збереже всі сорочки, брюки і костюми в відпрасована вигляді, не дозволивши їм пом'ятися в процесі переїзду.

Не менш важлива штука - пакувальна плівка з бульбашками. У неї зручно упаковувати меблі, посуд, освітлювальні прилади.

Стануть в нагоді вам і звичайні поліетиленові мішки для сміття, і прості картаті сумки, і велика кількість мотузок і скотча.

Щоб не пошкодити меблі, захистіть її кути спеціальної меблевої плівкою і шаром поролону. Якщо скла виймаються - упакуйте їх окремо. Пам'ятайте про те, що дзеркала і скла рекомендується перевозити, встановивши на ребро, а не в горизонтальному положенні.

Всі світильники і люстри слід розібрати, плафони упакувати окремо в що-небудь м'яке.

Тонкощі навантаження і розвантаження

Фахівці рекомендують почати завантаження у машину з найбільших і важких речей, тобто з меблів. В останню чергу слід виносити з квартири кімнатні квіти.

У новій квартирі захистіть стіни, підлогу та двері від можливих подряпин: закрийте їх картоном або плівкою.

Три варіанти переїзду

Залежно від матеріального стану і бажання мінімізувати час, можна вибрати один з основних способів переїзду.

1. Самостійний. Якщо ви вирішили заощадити «по-крупному», займіться усіма роботами самі. Упакуйте, пронумеруйте, завантажте в вантажівку або в причіп, перевезіть, розвантажите і розставте по місцях. Зрозуміло, вам все одно знадобиться допомога рідних і друзів, але все-таки це найдешевший спосіб.

2. Проміжний. Упаковуєте речі самі, а потім наймаєте вантажників з транспортом, які винесуть пакети і коробки і виконають решту роботи. При цьому вам доведеться домовлятися з вантажниками і водієм про ціну, яка може бути сильно завищеною.

3. Цивілізований. Сьогодні можна без зусиль знайти серйозну мувінгову компанію (від англійського слова «to move», тобто «рухати, пересувати»). Фахівці точно знають, як потрібно упакувати ту чи іншу річ, яким чином кріпити тару в машині і як правильно перевезти ваше майно. У компанії є всі необхідні пакувальні матеріали, її співробітники вміють професійно розбирати і збирати меблі, після закінчення їх роботи вам не потрібно буде навіть прибирати сміття. Якщо це необхідно - працівники не тільки внесуть речі в нову квартиру, а й зберуть меблі, встановлять побутову техніку, навісять карнизи та картини. А найголовніше - ви отримаєте гарантії збереження майна та якісної роботи. У договорі буде зафіксована певна вартість послуг. Крім того, переїзд буде здійснений в строго обумовлені терміни.

Який спосіб вибрати - вирішувати, звичайно, вам. Наостанок ще одна хитрість: переїжджати найзручніше після 23 годин, коли на дорогах менше заторів. Тільки попередьте заздалегідь сусідів, щоб не виникло проблем.

Автор:

Сергей Цюпко

Cпорiднене
Переїзд за всіма правилами: швидко, спокійно і зручно | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 3
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.