Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Робити капітальний ремонт перед продажем житла не має сенсу , досить чисто косметичного ефекту.

Як привести квартиру в порядок своїми руками і бюджетними способами? щоб навіть санитарный пропускник працював справно? Наша мета - продати житло так , щоб у покупця не було приводу скинути ціну . Необхідно , щоб в квартиру можна було в'їхати і жити , не замислюючись про ремонт. Хоча б перший час.

Підсумкова вартість будь-якого ремонту складається з двох складових - вартості матеріалів та вартості робіт . Щоб мінімізувати першу статтю , вивчаємо ринок , щоб заощадити на другий - робимо максимум робіт самостійно.

Відразу обмовимося , що для електромонтажних та сантехнічних робіт буде потрібно профі , самостійно за допомогою роликів на « Ютьюб » це не освоїти. Втім , ніхто не забороняє пошукати фахівця серед своїх рідних і знайомих.

плануємо

Якщо у вас мета зробити все недорого , то має сенс задуматися над кошторисом. Навіть якщо часу мало , краще завести блокнот , в який будуть вноситися не тільки всі потрібні контакти , але і вартість матеріалів . Далі потрібно зайнятися вивченням ринку . Почати можна з Інтернету , а можна поїздити по будівельним супермаркетам і ринкам . Трапляється , що ту ж саму будівельну суміш можна купити в різних місцях за різними цінами . Тому спочатку - вважаємо , потім - приймаємо рішення ( купуємо ) .

вибираємо матеріал

При виборі матеріалу можна заощадити на виробнику . Імпортні суміші розкручених брендів , звичайно, хороші , але й російські (і українські ) маловідомі марки часто теж не поступаються їм . Головне, не захопитися і не купити дешеві вітчизняні матеріали.

З обережністю потрібно купувати товар на ринках , там часто не дотримуються режим зберігання будматеріалів. Приміром , фарби повинні зберігатися при певній температурі , а не в холодних контейнерах.

Здорово заощадити дозволяє покупка матеріалів по оголошеннях. Люди таким чином часто позбавляються від надлишків , які залишилися у них після ремонту.

ремонт стелі

Будуть потрібні валик і стельовий фарба. Остання повинна бути матова , щоб приховати можливі дефекти покриття .

Можливо , буде потрібно шпаклівка стельових плит. Цю операцію також можна освоїти самостійно. Не погоджуйтеся з умовляннями тих , хто радить гіпсокартон. Заощадити на ньому не вийде , а повозитися доведеться . За допомогою шпателя і штукатурних сумішей можна добре вирівняти стелю візуально.

ремонт стін

Не треба купувати дорогі вінілові шпалери. Можна наклеїти на стіни паперові , які будуть чудово виглядати і давати відчуття недавнього ремонту.

До речі , на шпалерному клеї теж можна відмінно заощадити , якщо зварити клейстер з борошна і крохмалю. Для цього набираємо в ємність води (дві третини бажаного обсягу) , доводимо її до кипіння і потроху , помішуючи , додаємо борошно . За консистенцією клей повинен пробиватися через марлю. Після такої фільтрації можна з ним працювати (головне , щоб його температура була не вище 40 ° C).

ремонт ванної

Є чудовий спосіб оновити ванну - акриловий вкладиш . Укупі з недорогими змішувачами можна добитися непоганого товарного вигляду.

У ванній можна все покрити акрилової ( водостійкою ) фарбою . Якщо дуже хочеться зробити приємне майбутнім господарям , то можна все-таки поклеїти вінілові шпалери. Ще варіант - пластикові панелі.

ремонт кухні

Клеїти шпалери до стелі не обов'язково . Можна зробити панель до висоти фартуха. Фартух можна виготовити не з кахлю , а з пластикових панелей «під кахель ». Зовсім дешевий варіант - фартух з самоклеїться плівки або клейонки з малюнком.

ремонт підлоги

Істершійся лінолеум можна не міняти , а просто пофарбувати. Паркет - отциклевать (послуги циклювальники в Москві - приблизно 300 рублів за квадратний метр). Покрити лаком можна буде самостійно.

Cпорiднене
Передпродажна підготовка квартири: ремонт в режимі «економ» | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 5
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.