Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

У Криму на травневі : скільки коштує оренда житла на півострові

Вартість оренди курортного житла в Криму знизилася на 25-30 % порівняно з минулим роком.

Найпопулярнішими місцями відпочинку в Криму на травневі свята були і залишаються Ялта і Алушта , але вони ж і найбільш дорогі . На заході і сході півострова найпопулярніші - Євпаторія і Феодосія , розповідає віце -президент Асоціації туроператорів Росії ( АТОР ) Ілля Уманський.

За його словами , загальний потік туристів у Криму в 2013р. склав 6 млн осіб, з них 4,5 млн приїжджали в літній сезон , інші - протягом все решти року . Більшу частину турпотоку ( 65 % ) становили громадяни України , 35 % - російські туристи. Цього року турпотік з України знизиться з очевидних причин , визнає віце -президент АТОР , але сподівається , що одночасно збільшиться кількість відпочиваючих росіян.

"Зараз є відчуття , що відпочивальники з України складуть всього кілька відсотків. Якщо в грудні був шквал дзвінків , то зараз їх дуже мало. З іншого боку , збільшилася кількість запитів від росіян", - розповідає приватний підприємець , керівник проекту " Крим Відпочинок Оренда" Тетяна Волкова.

ціни

За прогнозом Уманського , ціни оренди житла на травневі свята в Криму не виростуть , в деяких випадках навіть знизяться , але в тривалій перспективі вони будуть збільшуватися , тому що будуть підніматися зарплати і вартість послуг ЖКГ. "Зараз ціни цікаві " , - додає він.

Як зазначає Тетяна Волкова , ціни відносно сезону 2013р. знизилися в приватних готелях , будиночках , квартирах на землі на 25-30% , але в окремих приватних будинках або гостьових будинках вони залишилися незмінними. Наприклад , якщо минулого року на південному березі будинок з трьома кімнатами можна було зняти за ціною 150-170 дол на добу , то в даний час власники об'єкта готові здавати його за 130 дол на добу. Ще один приклад : торік триповерховий будинок з басейном і сауною в Ялті в 3 км від моря здавався за 350 дол на добу , зараз він пропонується за 300 дол на добу. Що стосується квартир у Криму , то вони також подешевшали. Наприклад , якщо в 2013р. однокімнатна здавалася за 50-60 дол на добу , то зараз вона пропонується за 45-50 дол на добу.

За словами власника агентства нерухомості " Туристична Ялта" В'ячеслава Румба , в Ялті на березі моря двокімнатні квартири з хорошим ремонтом , дорогими меблями і вікнами з склопакетами здаються в межах 120-200 дол на добу , звичайні квартири в старому фонді ( хрущовках і дев'ятиповерхівках ) - за 60-70 дол на добу. Одні з найдешевших квартир в Ялті здаються в 10 -му мікрорайоні за 30-40 дол на добу.

Як додає місцевий підприємець , керівник проекту "Ялта- Оренда" Едуард Горілка , власники житла в Криму зараз виявляють гнучкість при здачі житла в оренду. Наприклад , в Ялті цілком можна знайти однокімнатну квартиру з інтернетом і пральною машиною для 2-3 відпочиваючих за 800-1000 руб. на добу.

Він додав , що зараз росіяни їдуть не тільки на відпочинок , але і щоб подивитися житло для майбутніх покупок , які можна буде здійснити після того , як Росреестр почне реєструвати угоди .

Cпорiднене
U Krymu na travnevi | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 1
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.