Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Здавалося б, ринок нерухомості нічим вразити не може.

Будинки заміські, будинки житлові, висотки, таунхауси - у всіх все схоже і однотипне, проте це не так.

Безумовно, ринок нерухомості - це будинки. Практично всі вони в тій чи іншій мірі однакові, але і тут є винятки. От сьогодні саме про такі виняткових пропозиціях і розповість «Власник».

Елітний ринок

Боротися за звання самого-самого найлегше на елітному ринку. Тут фінанси не обмежують фантазію. Але почне список осіннього ексклюзиву в цьому сегменті зовсім не найдорожча квартира, а, навпаки, преміальний об'єкт з найнижчою ціною ! Це елітний клуб « Остоженка, 12», де квадратний метр має найнижчий показник на Золотій милі - 15 000 доларів. Крім того, саме тут продаються елітні квартири найменшою площею - 33 кв. метра.

Однак найдешевше - це все ж не про « елітку ». Цієї нерухомості більше підходить підкреслити свою масштабність і величність. Будемо відповідати категорії, і тому перейдемо до пентхауса, напевно, самим ексклюзивних об'єктів в будь-якому комплексі.

Найбільший і найдорожчий пентхаус « The Residence » знаходиться в «Будинку на Мосфільмовской », має площу майже 2000 кв. метрів, а на його власному даху розташований 20- метровий басейн. Варто вся ця розкіш близько 50 мільйонів доларів.

Крім цього в Москві є і дворівневий пентахус площею 260 кв. метрів з панорамними видами на Москву. Знаходиться цей ексклюзив на останньому поверсі «Будинку Композиторів », має відкриту терасу, діючий камін, ванну кімнату не тільки з вікнами, а й зі скляною стелею.

Дворівневі на московському ринку бувають не тільки пентхауси, а й квартири, проте цим нікого не здивуєш. А здивувати можуть дворівневі апартаменти в центрі столиці. Причому дворівневі апартаменти знаходяться не тільки під дахом, як це зазвичай буває, вони займають всі вісім « повноцінних » поверхів. Висота стель таких « Апарт» - 5,5-6 метрів. Знайти цю пропозицію можна в житловому кварталі « TriBeCa APARTMENTS », ціна кв. метра варіюється від 6100 до 7000 доларів.

Серед апартаментів можна знайти і ще унікальні пропозиції. Так, апартаменти в « Кадашевська палатах » - це сучасне житло в будинку 18-століття ! Таку пропозицію дійсно унікально ! Тут же знаходяться найдорожчі мансарди столиці, ціна яких дорівнює 6700000 доларів. А середня ціна кв. метра в « Кадашевська палатах » - 15 000 доларів.

Є у нас і апартаменти в найвищій будівлі Європи! Це готові до обробки приміщення в хмарочосі «Меркурій -Сіті», які знаходяться на висоті 300 метрів від основи будівлі.

Якщо розглядати заміський ринок, то самий шикарний будинок можна придбати в селищі « Николин » на 24 км Рублево - Успенського шосе. Площа будинку - 500 кв. метрів, а разом з ним ви купуєте 25 соток землі. Сам будинок виконаний в сучасному класичному стилі, має камін, СПА - зону з сауною і купіллю. Коштує такий об'єкт 6300000 доларів.

Крім цього, розглядаючи ексклюзив елітного ринку, варто відзначити найнижчу ставку по іпотеці (7,9 %) в рамках партнерської програми « Дон - Строй Інвест» і НОМОС - банку. Це вигідне пропозиція діє в « BARRIN HOUSE », « Grand DeLuxe на Плющисі », «Долині Сетунь » і « Червоних вітрилах ».

Бюджетне житло

У сегменті житла економ -класу і класу -комфорт основний критерій виділення - ціна. Як не крути, але саме тут це найважливіший фактор, що впливає на покупку.

Найдоступніша пропозицію в рамках старої Москви на даний момент знаходиться в ЖК «Царицино -2». На даний момент кв. метр тут коштує 92 000 рублей, а вартість мінімальної покупки - 4 мільйони.

Найдешевші апартаменти Москви знаходяться недалеко від станції метро "Філі". « Апарт» площею 42 кв. метра навіть після листопадового підвищення ціни коштуватимуть 5,3 мільйона рублів.

Найдешевша монолітно - цегляна квартира найближчого Підмосков'я знаходиться в ЖК «Нове Пушкіно », розташованому в 17 км від МКАД по Ярославському шосе. На сьогоднішній день ціна кв. метра становить 50050 рублів. Однокімнатну квартиру тут можна купити за 1,75 мільйон рублів, « двушку » - за 2460000.

Найдешевша квартира Підмосков'я знаходиться в «Новому Ступіно » і стоїть « одиничка » площею 28 кв. метрів 990000 рублів!

Самий бюджетний таунхаус можна придбати в « Екодолье Шолохове ». Проект знаходиться на 16 км по Дмитрівське шосе на кордоні з містом Лобня. Коштувати таунхаус площею 88 кв. м на момент продажів буде 3,9 мільйона рублів.

Наймасштабніша забудова в Підмосков'ї ведеться в ЖК « Сколково Парк». По-перше, комплекс будується на самій великій території. Загальна площа « Сколково Парку» з урахуванням Іннограда - 1 500 га. По-друге, тут прекрасно йдуть справи з інфраструктурою : є Мещерський парк площею 400 га, школа і дитячий сад Atlantic International School, бізнес-парк, торгова галерея, ресторани і кафе, тенісний клуб, футбольне поле, баскетбольний майданчик, 25 км бігових, велосипедних і лижних трас. Ціна кв. метра тут починається від 195 000 рублів.

Сама ж інвестиційно приваблива нерухомість знаходиться в панельному ЖК « Нові Острівці », який будується на кордонах Люберецкого і Раменського районів. На сьогоднішній день ціна кв. метра в квартирах першої черги починається від 45 000 рублів. За прогнозами фахівців ціни до моменту здачі будинку в експлуатацію зростуть на 15 %, а з відкриттям станції метро ще на 5 %.

Надзвичайне

Крім цін і розмірів є на ринку об'єкти, ексклюзив яких ніяк не можна підігнати під певні рамки. Так, котеджне селище RADOSTЬ, розташований на 52 км Новоріжского шосе, буде мати крім усього іншого нічний клуб! Поява такого незвичайного об'єкта в заміському проекті продиктовано самою концепцією - дача нового типу, де ніхто не нудьгує. Нічний клуб в котеджному селищі на даний момент унікальне явище, так як організувати його не в межах міста не так-то легко.

А « екоселище » у Західному Підмосков'ї пишається найбільшою чисельністю бобрів на своїй території! Екологи ЗАТ « Альтімус » підрахували їх для Управління екології та природокористування адміністрації Солнечногорського району і дійшли висновку, що проживає тут 18 особин ! Крім цього селище пишається тим, що з трьох сторін оточений водою, і має найдовший набережну - 1 400 метрів.

Отже, ексклюзив на ринку завжди є. Ви скажете, що це не осінній. Чому ? Адже взимку з'являться нові об'єкти, які обов'язково запропонують нам нові виняткові речі.

Cпорiднене
Осінній ексклюзив на ринку Московського регіону | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 3
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.