Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Щорічний збиток від дій загарбників оцінюється в мільярди рублів.

Як показує аналіз судової практики, в 65 % судових суперечок, пов'язаних із захопленням нерухомості, фігурують комерційні об'єкти: офіси, склади, виробничі приміщення та ін Як правило, важелем захоплення є фальсифікований пакет правовстановлюючих документів, який дозволяє рейдерам спочатку зареєструвати об'єкти нерухомості у власність, а потім легалізувати їх через перепродаж майна афілійованим фірмам.

Зустрічаються і нетривіальні, витончені ходи, засновані на прогалинах у законодавстві. Наприклад, використовуються інфраструктурні об'єкти: рейдери захоплюють або легально набувають права на інженерні мережі, технічні зони, під'їзні шляхи і блокують діяльність власників будівель (наприклад, відключають їх від енергопостачання ). Агресивні дії дозволяють шахраям створити сприятливий грунт для переговорів про продаж нерухомості за заниженою ціною.

Ще один популярний об'єкт рейду - окремі земельні ділянки, садові товариства, дачні кооперативи (близько 35 % спорів). Рейдери користуються як недосконалістю законодавства, так і правової неписьменністю землевласників. Як правило, захоплення виробляється через зміну керівництва товариства або кооперативу. Отримавши операційний контроль, загарбники переоформлюють на нові юрособи інженерні об'єкти та комунікації, роздувають експлуатаційні тарифи, а неплатників відрізають від енергопостачання. Як правило, кінцевою метою агресії є видавлювання дачників з насиджених місць і подальша забудова вже забезпеченої інфраструктурою території.

Що ж до відбирання відокремлених земельних ділянок, то подібні операції найчастіше супроводжуються підробкою документів, на підставі яких рейдери звертаються до суду з позовними заявами про визнання за ними права власності на землю. У разі задоволення позовних вимог право власності офіційно реєструється, після чого земля остаточно легалізується через фіктивні угоди купівлі -продажу.

Щоб захистити нерухоме майно від рейдерів, важливо не створювати документарних зачіпок для розвитку атаки. Зокрема, не допускати будь-яких помилок в паперах, що підтверджують права на нерухомість. При купівлі земельної ділянки або будівлі - ретельно перевіряти правовстановлюючі документи, наводити довідки про попередні угоди. Якщо нерухомість реєструється на юрособу - детально розробляти установчі документи ( в частині компетенції органів управління, механізмів схвалення угод, обов'язків учасників і пр. ), а не реєструвати фірму за типовими редакціям статутів, знайденим в Мережі.

Як показує практика, рейдери воліють не зв'язуватися з нерухомістю, яка знаходиться в заставі або довгостроковій оренді. Превентивним заходом є регулярний моніторинг виписок з Єдиного державного реєстру юридичних осіб ( ЕГРЮЛ ) і Єдиного державного реєстру прав на нерухомість ( ЕГРП ). За законом саме власник несе тягар утримання майна та зобов'язаний піклуватися про його збереження. Тому тільки відповідальне володіння допоможе звести до мінімуму ризики втрати нерухомості через незаконні дії третіх осіб.

Каждая фирма или прочая организация проводит различные конференции. Однако не у каждой из них есть специально оборудованные конференц-залы. Таким образом, с этой проблемой может легко справиться Edem Resort, который предлагает лучшие конференц-залы, а они в свою очередь являются залогом успеха дел.

Cпорiднене
Нерухомість - улюблений об'єкт рейдерських атак | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 1
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.