Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Стан російського кадастру нерухомості не поліпшується.

Про це свідчить величезна кількість земель з невизначеними кордонами, відсутність даних про правовласників 40 % об'єктів і зростаюча кількість кадастрових помилок. Тому 14 жовтня о Держдумі пройшло засідання за участю депутатів, членів апарату уряду і представників саморегулівних організацій ( СРО), які запропонували якнайшвидше нарізати межі земель.

На сьогодні проблем у російському кадастрі нерухомості більш ніж достатньо. Наприклад, практично половина об'єктів не знає імен своїх власників. І як у такому випадку держава буде збирати податок на нерухомість фізичних осіб ( який, по ідеї, повинен був набути чинності в 2014 році ), поки не зрозуміло.

На сьоогоднішній день для того, щоб будинок виглядав красиво, потрібно чимало зробити. Особливо важливу роль відіграють різні козирки та різні навіси. Тож саме їх вам допоможе підібрати галерея дашків, ассортимент якої вам дійсно сподобається.

Швидше за все, незважаючи на старання російських законодавців, в реальності росіяни відчують на собі гніт податку на нерухомість тільки в 2016 році. Суть в тому, що закон про введення нового побору до кінця 2013 року прийняти не встигнуть. Відбудеться це в кращому випадку тільки в 2014 році. А раз так, то його вступ в силу відбудеться не раніше 1 січня 2015 року, а перші квитанції на оплату, отже, осядуть у поштових скриньках росіян і зовсім в 2016 році.

Але це далеко не все, що зараз хвилює громадськість. На думку заступника керівника Росреестра Вадима Андропова, однією з головних проблем є землі з невизначеними кордонами. Зараз в державному кадастрі нерухомості містяться відомості приблизно про 30 мільйонів земельних ділянок загальною площею понад 1 мільярд гектарів, у яких або немає опису меж, або вони перетинаються, або дублюються, - це 61 % всього земельного фонду країни. Ще на 21% території ділянки і зовсім не сформовані.

Якщо все так і залишиться, то бюджет ризикує недоотримати колосальні суми, тому Андропов наполягає на якнайшвидшому визначенні меж земельних ділянок. Однак проводити відповідні операції пропонує за рахунок все тієї ж федеральної скарбниці і муніципалітетів. Напевно, дійсно краще витратитися один раз і далі стабільно збирати податки, ніж регулярно не отримувати кошти до бюджету.

Ще у вересні за ініціативою депутата Андрія Туманова пройшло розширене засідання Національної ради з кадастрової діяльності, в ході якого були розглянуті та обговорені наявні проблеми. Однак у підсумку все вилилося в зміна деяких постатейних поправок до чинного законодавства. Однак ніякої позитивної динаміки у зв'язку з цим помічено не було.

На думку першого заступника гендіра СРО «Об'єднання професіоналів кадастрової діяльності » Ігоря Павлова, нинішні закони в цій сфері, м'яко кажучи, не працюють з необхідною ефективністю і не дозволяють створити повномасштабний і достовірний кадастр нерухомості.

Зокрема, він вважає, що для досягнення цієї мети необхідно в кадастровому законодавстві встановити сучасний принцип пріоритету точних меж над неточними замість існуючого на сьогодні принципу : «хто перший потрапив до кадастру - той і правий ». « Це неминуче призводить до появи кадастрових помилок і до подальшого погіршення якості робіт », - заявив Павлов.

Cпорiднене
Безмежні землі потрібно загнати в рамки | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.