Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Мінекономрозвитку приступило до підготовки законопроекту, спрямованого проти створення етнічних анклавів

Держава має намір протидіяти створенню етнічних анклавів економічними методами. Мінекономрозвитку приступило до створення законопроекту, за яким рішення про продаж або здачу в оренду іноземцям нерухомості вирішуватиме уповноважений орган. Про підготовку документа « Известиям » повідомив представник Мінекономрозвитку Володимир Затомскій. Він пояснив, що законопроект буде сформований протягом двох тижнів. Планується, що вступити в силу він повинен вже в I кварталі 2015 року.

На сегодняшний день каждый, кто хочет возвести здание, без проблем может купить арматуру. Для этого достаточно найти в интернете сервис или компания, которая занимается продажей металла.

У поясненні Мінекономрозвитку йдеться про те, що нинішнє законодавство не протидіє створенню етнічних анклавів і встановленню контролю іноземними особами над російською територією. Документ пропонує ввести термін « окрема категорія осіб», угоди з представниками якої будуть розглядатися в рамках « дозвільного порядку ».

До « окремої категорії » пропонується віднести іноземних громадян і юридичних осіб. Крім того, під особливий контроль хочуть взяти людей без громадянства, а також російські компанії, у статутному капіталі яких перераховані вище категорії мають 50 % і більше.

Під « дозвільним порядком» російський закон розуміє адміністративну процедуру, при якій дозвіл на діяльність видається державним або іншим уповноваженим органом на свій розсуд. Про те, який саме орган буде вирішувати продавати ( або здавати в оренду) іноземцям нерухомість в Росії, в Мінекономрозвитку не пояснили.

Приводом до розробки законопроекту стала теза з послання президента Володимира Путіна Федеральним зборам в грудні 2012 року. Тоді президент заявив: «Ми не допустимо появи в Росії замкнутих етнічних анклавів зі своєї неформальної юрисдикцією, що живуть поза єдиного правового та культурного поля країни, з викликом ігнорують загальноприйняті норми, закони і правила». За заявою глави держави послідувало відповідне доручення першого віце - прем'єра Ігоря Шувалова.

Член урядової комісії з міграційної політики Лідія Графова відзначає, що проблема етнічних анклавів гостро стоїть у Росії. Особливо це актуально для Москви, де зосереджені третина російських мігрантів. Поки, правда, в російській столиці не з'явилися в чистому вигляді свої Чайна- таун і Маленькі Італії. Але, як вважає Графова, і в Москві є райони з великою концентрацією мігрантів.

Вона побоюється, що контроль за продажем і здачею в оренду житла мігрантам може бути відданий в руки муніципальній владі. Вони, за її словами, дивляться крізь пальці на те, кому і що продають.

В якості альтернативи муніципалітетам Графова пропонує громадські збори.

- У Швейцарії, наприклад, питання розселення мігрантів відданий в руки громадськості кантонів. Громадські ради сформовані з мешканців районів, - каже експерт з міграції.

Віце -президент Російської гільдії ріелторів Костянтин квітні стверджує, що при введенні обмежень на угоди з іноземцями влада країни неминуче наткнуться на проблему дискримінації тих чи інших етнічних груп.

Апрелев вважає, що в цій ситуації державі простіше заборонити продаж нерухомості іноземцям зовсім. Така модель, наприклад, діє в Чехії. Іноземні фізичні особи в цій країні не можуть купувати нерухомість, таке право дається тільки резидентам, статус яких компаніям потрібно ще заробити.

Однак, на його думку, законодавчо заборонити оренду ніхто не може, так як це питання ніким, крім власника, вирішуватися не може.

Cпорiднене
Іноземцям не дадуть купити або зняти квартиру без дозволу | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.