Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Саме до цієї тези звелося виступ заступника мера Москви з питань містобудівної політики Марата Хуснуллін на MREF - 2013

Як відомо , цього літа президент Росії Володимир Путін підписав указ, спрямований на вдосконалення державної житлової політики і забезпечення умов для підвищення доступності житла для різних категорій громадян. Прем'єр -міністр РФ Дмитро Медведєв , у свою чергу , назвав житлове будівництво , розвиток доступної іпотеки та орендних механізмів в числі пріоритетних завдань держави.

Однак з цими потугами перших осіб держави в московській мерії , як з'ясувалося , не всі згодні. Виступивши в п'ятницю , 4 жовтня , на VII Московському форумі лідерів ринку нерухомості MREF 2013 , заступник мера Москви з питань містобудівної політики Марат Хуснуллін заявив буквально наступне: « Стратегічно неправильно будувати в Москві доступне житло , і це неможливо , навіть якщо ми цього захочемо ».

Далі чиновник дохідливо пояснив: якщо будувати такі будинки , то собівартість квадратного метра складе 2-3 тисячі доларів , а це означає , що багато москвичів втратять у капіталізації свого житла. «Думаю , 12 мільйонів москвичів не готові втратити у вартості своєї нерухомості » , - заявив Хуснуллін .

Крім того , на думку заступника мера , зниження вартості житла призведе до припливу в місто до 5 мільйонів нових мігрантів , яких столична інфраструктура просто не витримає. «У нас сьогодні вартість житла є обмежуючим фактором міграції в Москву. Доступне житло для Москви , як теза , не підходить місту » , - вважає Хуснуллін .

Нарешті , зведення доступного житла невигідно забудовникам : « Девелопери не готові до падіння своїх заробітків до мінімуму » , - підсумував Хуснуллін .

М'яко кажучи , спірність висновків заступника Сергія Собяніна викликала шквал відгуків в інтернеті , розділивши користувачів на два табори. Одні цілком згодні з політиком від містобудування . Деякі гарячі голови пропонують йти ще далі , геть обмеживши будь-яке будівництво в і без того захаращеній Москві. Сім глашатаям не подобається , що , за даними того ж заступник мера , цього року в Москві буде побудовано 8,5 млн кв метрів житла.

Проте сенс відгуків переважної кількості людей зводиться до того , що в мерії Москви ... як би це м'якше ... офонарела (причому синоніми цього дієслова у відгуках москвичів як різноманітні , настільки найчастіше і нецензурні ) .

Коментар недавнього претендента на пост глави Москви Олексія Навального :

Просто приголомшливо. Читав і не міг повірити своїм очам. Навіть не знаю, який коментар більше підходить до цих одкровень :

- Будівельна мафія знайшла нове виправдання для крадіжок на кожному квадратному метрі московського житла , визнавши , що він повинен коштувати $ 2-3 тисячі , а не $ 6500 - 8000 як зараз.

або

- Найбільшим мегаполісом Європи управляють дебіли .

P.S. Між тим, до яких перекосів призводить дорожнеча житла в Білокам'яній ми вже нещодавно писали - до продажу по квадратних сантиметрах !

Сегодня многие, кто делает ремонт в доме, знаеют, что интернет магазин плитки предлагает гораздо больший ассортимент, нежели специализированные магазины на улицах. Огромный выбор позволяет приобрести плитку, которая сделает желаемое помещение оригинальным и неповторимым, как хотят каждые.

Cпорiднене
Доступне житло в Москві неприпустимо! | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 3
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.