Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Новий податок на майно змусить жителів елітного району Підмосков'я покинути родові гнізда.

У людей , які отримали у спадок колись непрості дачі , може просто не вистачити грошей для сплати належних сум

Кадастрова оцінка земель , виходячи з якої нараховується податок , не влаштовує багатьох. Станом на серпень в Арбітражному суді Московської області було вже близько сотні позовів , в яких оскаржувалася оцінка , у кілька разів перевищує ринкову вартість ділянки . Але навіть якщо врахувати , що ділянка оцінили правильно , сума податку виходить вельми значною. Умовний приклад наводить керівник відділу заміської нерухомості компанії Knight Frank Андрій Соловйов : « Візьмемо ділянка площею 10 соток в Жуківці , ринкова вартість якого орієнтовно 100 тисяч доларів за сотку. Підсумкова вартість - 1 млн доларів. Беремо 0,3 % річного податку на кадастрову вартість і отримуємо , що власник цього вже платить 3 тисячі доларів на рік » , - пояснює він.

І це тільки за землю. Планується , що з наступного року податок на нерухомість також розраховуватиметься виходячи з кадастрової оцінки квадратних метрів. До якості цієї оцінки ті ж претензії , і , не маючи затверджених законом ставок податку , експерти навіть не беруться пророкувати , наскільки збільшаться ці виплати. Ясно тільки , що сума точно буде істотно більше тієї , що сплачується за житло зараз . Загалом ті , кому не під силу буде платити від трьох до нескінченності тисяч доларів податку на рік , повинні будуть покинути дорогий район . За словами віце - президента Російського товариства оцінювачів Євгена Неймана , елітні об'єкти у продажу так і з'являються.

«У всьому світі так відбувається , що якщо набирається певний недоїмок зі сплати цього податку , то тоді , швидше за все , податкове відомство виступає з ініціативою про стягнення цього недоїмка - об'єкт виставляється на продаж , весь недоїмок гаситься , а частина того , що буде виручено при цієї вимушеної реалізації , відійде тому, хто не сплатив . На жаль чи, але така природа такого оподаткування » , - розповів він.

Більшість щодо нових поселенців Рубльовки такими податками не налякати , але по сусідству з ними проживають люди, що отримали будинки в спадщину. І таких чимало , каже Олександр Вольський , син академіка Антона Вольського , який отримав дачу в Жуківці за роботи , використані при створенні першої ядерної бомби.

« Жуковка починалася з академічного селища по суті справи . Він тоді , правда, не був академічним , він чиновникам нашим належав. Звичайно , отримали тоді за бомбу атомну 15 осіб , вчених . За радянськими часами це були дуже розкішні дачі , за нинішніми - нічого особливого. Природно , це дачі з ділянками » , - нарікає він.

«Жахливо це все , жахливо. Це ставить взагалі на межу існування все тут, на цій дачі , в селищі » , - говорить про податок на землю.

Втім , можливо, новий податок не прожене старожилів Жуковки з родових гнізд. По-перше , пільги і відрахування в законопроекті залишені на розгляд місцевої влади. Теоретично вони можуть позбавити пенсіонерів та інших пільговиків від обов'язку платити податок на майно. А по-друге , сам закон про новий оподаткуванні ще не прийнятий , і навіть не внесений до Думи.

На сегодняшний день сантехника в Донецке по праву считается одной из лучших, ведь она надежная и качественная. приобрести таковую можно достаточно легко, ведь стоит посетить этот город, который и предоставит вам только наилучшие и долговечные товары для сантехники.

Cпорiднене
Рублівка тільки для своїх | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 1
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.