Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Типова квартира спочатку пропонує вам певний спосіб життя .

Квартири з вільним плануванням дають невеликий простір для творчості. Але що необхідно враховувати при купівлі житла , щоб планування не ускладнювала життя ?

Вибір квартири з вдалим плануванням - питання не пусте . Саме від неї залежить комфорт вашого життя в новій квартирі . Зараз для багатьох покупців квартири важливі не тільки квадратні метри і розташування будинку , а й інші характеристики житла, котрі в значній мірі навіть впливають на те, як поставити диван. Вадим Ламін , керуючий партнер агентства нерухомості SPENCER ESTATE , відзначає , що попит на ті чи інші квартири залежить від сегмента нерухомості. Так в бізнес -класі сьогодні найбільш затребуваними є квартири з двома спальнями , кухнею -вітальні , двома санвузлами і вбиральні . Площа такої квартири - 120-150 кв.м. У класі «комфорт » покупці мають менші фінансові можливості , а , значить , готові і задовольнятися меншим . Тут популярні більш прагматичні рішення і менші розміри - до 80-85 кв.м. В економ -класі найбільш ходовим товаром є однокімнатні квартири площею близько 40 кв.м.

Однак кількість кімнат і метраж не всі параметри , якими необхідно керуватися при виборі майбутнього житла. Досить часто покупці керуються особистим досвідом. За даними компанії « МІЕЛЬ - Новобудови » , більшість покупців житла в доступному сегменті вже стикалися з дефектами планувань у своїх квартирах і будинках. Марія Литинецкая , генеральний директор компанії « Метріум Груп» , зазначає , що « найчастіше невдалі планування зустрічаються в проектах економ -класу , де основна частина споживачів не розпещена : люди більшу частину свого життя проживали в панельних будинках радянського періоду забудови , де багато несучих стін і поняття « поміняти планування » в принципі не існує. Вважається , що люди звикли до таких незручностей , тому і так все куплять ». Однак зараз ринок Московського регіону пропонує широкий вибір об'єктів, що будуються , тому шанс знайти « квартиру своєї мрії» досить великий. Але вибирати треба ретельно і з розумом. На що ж необхідно звертати увагу?

ефективність планування

Фахівці «МІЕЛЬ - Новобудови » відзначають , що « найбільше значення для покупця має співвідношення житлової і загальної площ . Клієнт не готовий переплачувати за нефункціонально використовуваний простір : надто великі коридори , темні кімнати або комори , в яких немає гострої необхідності , кімнати неправильної форми ». За даними компанії « ГРАС » 90 % покупців віддають перевагу кімнати традиційної прямокутної форми.
Марія Литинецкая звертає увагу , що кімнати неправильної форми дуже часто роблять таке приміщення незручним : «На ринку зустрічаються приклади , коли кімнати робляться зі складною конфігурацією , наприклад , з виникненням гострих кутів всередині приміщення. У таких кутах практично нічого не можна розмістити. Максимум , що може зробити власник , це організувати там якийсь шафку або поставити фікус . Також сама кімната в квартирі може бути у формі багатогранника з одним глибоко посадженим вікном , яке висвітлює не всю площу, а тільки невелику частину . Звичайно , це не найбільша біда. Просто така квартира , вимагає особливого підходу, зокрема , залучення дизайнера , який зможе вміло і грамотно обіграти цю « фішку ». Однак це тягне за собою додаткові витрати » .

правильне зонування

Марія Литинецкая звертає увагу , що у вдалій плануванні має бути правильне зонування . Квартири , де це правило не дотримано , викликають ряд труднощів у власника . До помилок можна віднести лінійну планування в квартирі з великою кількістю кімнат. У цьому випадку виникають довгі , темні коридори , а також інші слабо інсоліруемий простору , які незрозуміло як використовувати.

Бувають на ринку й інші приклади незручного зонування . «Наприклад , в« однушке » санвузол розміщений практично в середині квартири і розділяє собою кухню і вітальню . Через специфічний розміщення сантехнічного стояка , покупець надалі не зможе при бажанні об'єднати кімнати. Крім цього в такій квартирі ще й збільшена площа коридору » , - зазначає експерт.

висота стель

Сучасний покупець звертає увагу на все, в тому числі і на висоту стель. Крім цього , експерти « МІЕЛЬ - Новобудови » помічають , що люди прекрасно розуміють , скільки простору «з'їдають» комунікації , димарі від кондиціонерів , навісні стелі , вирівнювання підлог , і легко вираховують остаточну висоту стель квартири. Мінімальна прийнятна висота в чистової обробки зараз - 2,8 м , на менше знайти покупця дуже важко .

освітленість

Питання природного освітлення також важливий. По-перше , важливо кількість вікон . По-друге , пріоритет віддається великим. Крім цього , переважно, щоб вікна виходили на різні сторони світу і дозволяли провітрювати кімнати.

Вадим Ламін звертає увагу , що проблеми інсоляції актуальні і для квартир елітного сегмента , особливо старих проектів: « При площі понад 200 кв. м мати в квартирі три вікна середнього розміру - знущання . Саме перші монолітні проекти подарували нам « глибокі » , схожі на вагон , квартири з мінімумом освітленості ».

санвузол

Поступово російський покупець навчається звертати увагу на кількість і розмір санвузлів. За даними « ГРАС » , 68 % покупців хочуть мати два санвузли у своїй квартирі , причому площа одного з них в ідеалі повинна бути не менше 6 кв. м. Багато вже вважають за необхідне мати санвузли біля спалень. Як правило , ці вимоги є у покупців досить великих квартир . Власники одно-і двокімнатних квартир цілком задоволені одним поєднаним санвузлом , так як для них велику роль відіграє житловий простір : можливість виділити ще одну кімнату для них важливіше організації додаткового санвузла.

наявність балкона

За даними «МІЕЛЬ - Новобудови » , балкон важливий у заміському житло і в міських квартирах , розташованих в екологічно благополучних районах . При цьому кімната з балконом повинна виходити вікнами у двір , на сквер або парк . А опитування компанії « ГРАС » показав , багато покупців вважають лоджію недоліком у плануванні квартири . Справа в тому , що велика лоджія « краде » частину світу у кімнати . Миритися згодні лише з лоджіями , що виходять на кухню.

щільність забудови

Здавалося б щільність забудови і планування квартири - речі різні. Однак будівництво будинків за принципом «вікна у вікна » можна віднести і до планувальних гріхам . Жити на долоні у сусіда навряд чи комусь сподобається , однак саме ця біда , на думку Вадима Ламіна , є головною для споруджуваних елітних проектів у центрі столиці , причому часто від відомих архітектурних бюро.

Отже , це основні параметри , які необхідні вдалою плануванні . Безсумнівно , багато хто мріє і про просторій кухні , і про власну гардеробній кімнаті , і про панорамних вікнах , але це вже залежить від ваших фінансових можливостей. Великі житлові простору дають можливість втілити в життя будь-які плани , набагато важливіше спочатку продумати планування маленьких квартир економ -класу.

Cпорiднене
Як вибрати вдале планування | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.