Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Площа нових парків і скверів Новосибірська , докладні пропозиції за якими будуть готові до початку листопада, складе не менше 400 гектарів.

Площа нових парків і скверів Новосибірська , докладні пропозиції за якими будуть готові до початку листопада, складе не менше 400 гектарів. Ці дані прозвучали в рамках наради, що пройшла напередодні в мерії, а також про це повідомляють оголошення по всьому місту..

Як повідомляє портал «Новосибірська нерухомість.nn - baza.ru » з посиланням на прес -службу мерії , крім того , за останній місяць адміністрація провели інвентаризацію всіх восьми муніципальних парків , площа яких становить 233,7 гектара. За результатами цих перевірок були прийняті розпорядження щодо знесення самовільних об'єктів. Приміром , у Заельцовском парку вже знесені два об'єкти та виявлено 30 будов , що не передбачені проектом розвитку парку . Ще по 13 альтанкам з мангалами готуються позови до суду з вимога знесення самовільних об'єктів.

Вже існуючі парки чекає розвиток в рамках концепцій , які представлять на містобудівній раді.

Нагадаємо також , що в серпні глава адміністрації підписав розпорядження про заборону будівництва в зелених зонах Новосибірська. Раніше з пропозицією мораторію виступили депутати міської Ради . Для зняття мораторію з окремих проектів буде потрібно письмове звернення групи громадян , яка має бути підписана не менше ніж 1 тисячею городян. Відповідне звернення депутати направили в мерію.

Подібне рішення було прийнято через численні звернення городян з питання збереження «зелених острівців » міста .

ДО 15 вересня депутати міської Ради планують скласти перелік пропозицій з розширення та збереженню паркових територій .

На сьогодні йде підготовка необхідної інформаційної бази для розробки цільової програми . Так , Контрольно -рахункова палата повинна буде перевірити , чи всі паркові ділянки поставлені на кадастровий облік , чи на всі зареєстровано право власності муніципалітету , чи виконуються обов'язки з благоустрою з боку муніципальних установ , на балансі яких числяться парки.

Cпорiднене
400 гектарів займуть нові парки та сквери в Новосибірську | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 3
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.