Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Компанія "Балтійська перлина" відкрила великий торговий центр у складі споруджуваного в Петербурзі однойменного житлового кварталу.

Про це РІА Новини повідомляє з посиланням на гендиректора забудовника Су Ліна.

Загальна площа ТЦ "Перлова Плаза" складає 96 тисяч квадратних метрів. У чотирирівневої комплексі відкриється 120 магазинів, зокрема, "Рів гош", Ecco, "Дитячий світ" і фінський гіпермаркет PRISMA. Також там розміститься багатозальний кінотеатр. Планується, що щодня ТЦ будуть відвідувати більше 25 тисяч покупців.

Будівництво комплексу вартістю 140 мільйонів євро зайняло трохи більше двох років. Реалізацією проекту займалися "Шанхайська індустріально-інвестиційна компанія" та фінський холдинг SRV Group.

В даний час на стадії проектування знаходиться друга черга комплексу загальною площею 55 тисяч квадратних метрів. Будівництво, обсяг інвестицій в яку оцінюється в 60 мільйонів євро, планується почати в 2014 році.

Мікрорайон "Балтійська перлина" зводиться між акваторією Фінської затоки і Петергофським шосе, в Красносельском районі Петербурга. На ділянці в 205 гектарів передбачається побудувати понад мільйон квадратних метрів нерухомості, у тому числі житло на 25,7 тисячі осіб, об'єкти соціальної інфраструктури та торгово-комерційну зону. Сукупний обсяг інвестицій у проект оцінюється більш ніж в 3 мільярди доларів.

Cпорiднене
У Петербурзі відкрився великий торговий центр | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.