Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Главі Чеченської Республіки Рамзану Кадирову представили проект будівництва багатофункціонального комплексу "Грозний-Сіті-2", центром якого стане 400-метрова "Вежа Ахмат".

Про це йдеться в повідомленні уряду регіону.

У 80-поверховому хмарочосі розмістяться 100 апартаментів, готель на 500 номерів, офіси, музей першого президента республіки Ахмата Кадирова, ресторани, фітнес-центри, басейни і вертолітні майданчики на даху. За словами авторів проекту, будівля стане найвищим у світі, побудованому в зоні підвищеної сейсмічної небезпеки.

Як повідомлялося раніше, хмарочос буде виконаний у вигляді національної сторожової вежі вайнахів. Спочатку висота 65-поверхової будівлі повинна була скласти 300 метрів.

Передбачається, що зведення об'єкта займе близько трьох років. Фінансування проекту планується вести з позабюджетних джерел, однак імена інвесторів поки не називаються.

"Грозний-Сіті-2" розміститься в центрі міста, навпроти ділового комплексу "Грозний-Сіті", офіційне відкриття якого відбулося в жовтні 2011 року. Загальна площа нового МФК складе 19 гектарів. В рамках проекту буде побудовано ще кілька будівель. Крім того, Кадиров запропонував побудувати басейн над річкою Сунжа на всьому її протязі уздовж "Грозний-Сіті-2", щоб у результаті вийшла "двоповерхова річка".

Мультизональный блок DM-DP-045T2/BAF производства компании Dantex вы можете заказать на официальном сайте компании.

Cпорiднене
Кадирову показали проект 400-метрової вайнахської вежі | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.