Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Жителя Пекіна попросили знести "скелю" на даху будинку

Влада китайського міста Шеньчжень виявили незаконну споруду на даху 21-поверхового елітного житлового комплексу в районі Наньшань. Про це повідомляє China Daily.

Як відзначає видання, схоже на храм будова кілька років тому побудував власник однієї з квартир на останньому поверсі. За словами сусідів, він неодноразово проводив там традиційні китайські ритуальні служби, а також розводив багаття.

Чиновники, які отримали скарги на незаконну споруду, кілька разів приходили в будівлю з інспекцією, однак господар відмовився з ними спілкуватися. Вхід на дах їм перегородила товста металева двері, обладнані замком з системою сканування відбитків пальців. Крім того, перед виходом на дах встановлені відеокамери, а за дверима чути гавкіт собак. Керуюча будівлею компанія не стала надавати перевіряючим інформацію про власника квартири, посилаючись на недоторканність приватного життя.

При цьому, як відзначив представник влади, висновок про нелегальність споруди можна зробити і без її безпосереднього огляду. Він запевнив, що розслідування буде продовжено, а в крайньому випадку двері буде розкрита. Не виключено, що власник самовільного "храму" сам є високопоставленим держслужбовцям.

Раніше схожий випадок був зафіксований в одному з районів Пекіна. Власник мережі клінік традиційної китайської медицини Чжан Лін за шість років перетворив свій пентхаус на даху 26-поверхового будинку на подобу зарослої чагарниками штучної гори. Після висвітлення даної історії в ЗМІ влада постановила розібрати споруду. Як повідомляє AFP, знесення "гірської вілли" вже почався.

Cпорiднене
На даху житлового будинку в Китаї знайшли храм-самобуд | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 2
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.