Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

На ринку житла Москви з'явилася мансарда вартістю 6,7 мільйона доларів. Як йдеться в повідомленні компанії KR Properties, яка виставила об'єкт на продаж, це найдорожча пропозиція даного сегмента в столиці.

Мансарда загальною площею 330 квадратних метрів розташований у комплексі лофт-апартаментів "Кадашевской палати" в районі Замоскворіччя. З квартири відкривається панорамний вид на Кремль, Третьяковську галерею і Храм ікони Божої матері, повідомляє http://lun.ua/.

Як відзначають експерти, мансарди є досить дефіцитним видом житла в Москві. При цьому затребуваність даного формату нерухомості різко зросла за останні два роки. Особливою популярністю користуються лофт-мансарди (приміщення на верхніх поверхах реконструюються індустріальних будівель).

Раніше фахівці інвестфонду нерухомості Stone Hedge повідомляли, що вартість найдорожчих апартаментів у сегменті редевелопмента, виставлених на продаж у липні в центрі Москви, становить 152 мільйони рублів. Апартаменти площею 360 квадратних метрів також знаходяться в ЖК "Кадашевской палати".

Cпорiднене
Найдорожчу мансарду Москви оцінили в 6,7 мільйона доларів | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 1
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.