Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Міноборони Великобританії продасть занедбану станцію лондонського метро

Міністерство оборони Великобританії у вересні 2013 року продасть занедбану станцію метро Brompton Road, яка під час Другої світової війни служила командним бункером протиповітряної оборони Лондона.

Про це пише газета The Telegraph.

Любой турист всегда ищет хорошие мужские подарки для своих друзей. Подарки являются важной составляющей каждого путешествия, ведь любому человеку будет приятно ваше внимание, и то, что вы не помните о нем. Купить подарки к любому празднику или просто так вы всегда можете на сайте dom-podarka.ru

Як зазначає газета The Daily Mail, за будівлю загальною площею 2600 квадратних метрів планується виручити більше 20 мільйонів фунтів стерлінгів. У відомстві очікують, що зважаючи свого розташування в центрі столиці, біля універмагу Harrods і великих можливостей для редевелопмента об'єкт буде користуватися великим попитом.

Станція Brompton Road відкрилася в районі Кенсінгтон в 1906 році. У 1934 році через низький пасажиропотік її вирішили закрити, а через чотири роки будівля з усіма підземними комунікаціями, за винятком платформ і шляхів, які до цих пір знаходяться у власності метрополітену, придбало Міноборони. Під час війни в Brompton Road розміщувалася штаб-квартира Першої протиповітряної дивізії. Пізніше будинок служив гуртожитком для кадетів.

Продаж Brompton Road є частиною програми по зниженню витрат військового міністерства. Раніше повідомлялося, що відомство має намір приблизно за 100 мільйонів фунтів стерлінгів продати так зване Old War Office Building. Будівля на вулиці Уайтхолл планується перетворити на елітний готель.

Cпорiднене
Minoborony Velykobrytanii prodast zanedbanu stanciu londonskogo metro | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 2
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.