Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Суд німецького міста Дюссельдорф задовольнив позов власниці орендного будинку, яка вирішила виселити з квартири кращого пенсіонера. Про це повідомляє ВВС.

Як вказала господиня, сусіди 74-річного Фрідхельм Адольфа постійно скаржилися на те, що дим з його квартири проникає на сходову клітку і в інші місця загального користування. Чоловік, який прожив у будинку 40 років, на суді намагався довести, що запах поширюється через погану ізоляції.

Суд постановив, що якщо курець доставляє незручності орендодавцю або мешканцям, то він може бути виселений із знімною квартири. При цьому, як підкреслив суд, громадяни мають повне право курити у своїх власних будинках. Чи має намір пенсіонер оскаржити дане рішення, не уточнюється.

У 2011 році проект по боротьбі з курінням у найманому житлі запустили влади Фінляндії. У місті Еспоо за рахунок бюджету був побудований комплекс на 400 квартир, орендарям яких, відповідно до умов угоди, можна курити лише у спеціально відведеному місці.

Cпорiднене
У Німеччині дозволили виселяти кращих квартиронаймачів | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.