Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Вартість найдорожчих апартаментів у сегменті редевелопмента (реконструкція виробничих площ), виставлених на продаж у липні в Центральному адміністративному окрузі Москви, склала 152 мільйони рублів.

Про це йдеться в повідомленні інвестиційного фонду нерухомості Stone Hedge.

Апартаменти загальною площею 360 квадратних метрів знаходяться в мансарді елітного комплексу "Кадашевской палати". Там же пропонуються найбільш дорогі апартаменти за вартістю квадратного метра: за об'єкт площею 245 "квадратів" просять 143,5 мільйона рублів. У першому випадку ціна квадратного метра становить 422,2 тисячі рублів, у другому - 585,7 тисячі рублів. Здавання ЖК в експлуатацію намічена на другий квартал 2014 року.

За інформацією експертів, найдоступнішими виявилися апартаменти в комплексах TriBeCa Apartments і Loft Post. Мінімальна вартість апартаментів там коливається в діапазоні від 5050 до 5200 доларів за квадратний метр, а найбільш дорогі експонуються за ціною 7000-7700 доларів за "квадрат".

Так, об'єкт площею 25 квадратних метрів на третьому поверсі РК Loft Post обійдеться в 6,23 мільйона рублів. Апартаменти площею 38,4 квадратного метра на четвертому поверсі одного з корпусів TriBeCa Apartments можна придбати за 6,88 мільйона рублів. Термін введення обох об'єктів в експлуатацію заплановано на літо 2014 року.

Раніше в Stone Hedge повідомляли, що на сегмент редевелопмента припадає близько 20 відсотків від загального обсягу нового будівництва апартаментів у столиці. При цьому попит на них впевнено зростає.

За даними компанії "Метріум Груп", вартість найдорожчих первинних апартаментів Москви без розбивки за сегментами становить 793,2 мільйона рублів. Це об'єкт в ЖК Golden Mile на Остоженке, де знаходяться і найбільш дорогі апартаменти за ціною квадратного метра (1,5 мільйона рублів). Самими доступними є апартаменти в комплексі "Царицино-2" (вартість "квадрата" починається від 100,7 тисячі рублів, об'єкта - від 2,5 мільйона рублів).

В этих апартаментах использованы очень дорогие обои киев. У нас по адресу oboinadom.kiev.ua вы также можете такие заказать.

Cпорiднене
Названо найдорожчі "промислові" апартаменти Москви | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 2
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.