Попередні статті

Четверг 15-янв


Воскресенье 28-дек


Пятница 26-дек


Воскресенье 30-ноя


Среда 26-ноя


Понедельник 24-ноя


Среда 01-окт


Пятница 19-сен


Вторник 16-сен


Пятница 29-авг


Понедельник 25-авг


Воскресенье 24-авг

Росіяни, які купили землю, будинок, дачу, власну квартиру або кімнату в комуналці, а також ремонтують житло, відтепер має право отримати податковий майнове відрахування відразу на декілька об'єктів нерухомості.

 

Досі вирахування давався тільки раз в житті і лише на один об'єкт. Навіть ті люди, хто ще не назбирав на своє житло, серед яких повно українців, можуть знімати подобову квартири в Одессі з допомогою сайту http://odessaminihotel.com.ua/.

Правда, сам розмір "компенсації" за придбання залишився колишнім - 2 мільйони рублів. Зміни передбачені Федеральним законом N 212-ФЗ "Про внесення зміни до статті 220 частини другої Податкового кодексу Російської Федерації". Його підписав президент Росії Володимир Путін.

Раніше платникам податків не завжди вдавалося використовувати свій податкове вирахування повністю. Наприклад, земельна ділянка може бути дешевше двох мільйонів рублів. Але після використання вирахування залишок від двох мільйонів "згорав", а тепер його можна використовувати при купівлі іншого об'єкту, пояснює адвокат юридичної компанії "Податківець" Антон Сонічев. Також нововведення дозволяють кожному з членів сім'ї використовувати свій вирахування самостійно.

"При покупці однієї квартири в рівних частках подружжя зможуть зменшити податкову базу сімейного доходу відразу на 4 мільйони рублів", - відзначає експерт "РГ". Тому максимальну вигоду для себе зможуть витягти сім'ї. Податкові відрахування поширять і на дітей до 18 років.

Раніше при неповному використанні вирахування його залишок "згорав"

Держбюджет від нових правил отримає вигоду. Короткочасно доходи скарбниці можуть зменшитися, оскільки держава недоотримує від платників податків частина належних платежів. Але можливість заощадити на податках приверне покупців житла, що допоможе збільшити продажі і темпи будівництва нерухомості. "А це нові робочі місця і збільшення прибутку будівельних компаній, що підвищить податкові відрахування з боку бізнесу", - вважає експерт. Втім, у експертів залишилися і питання. "Не ясно, в які податкові періоди ці відрахування можуть реалізовуватися платниками податків", - нарікає Сонічев. Звідси можливі конфліктні ситуації з податківцями з питання отримання вирахувань, які належить вирішувати в судовому порядку, вважає експерт.

Новий закон почне діяти не раніше місяця з дати його офіційного опублікування і не раніше 1-го числа чергового податкового періоду з ПДФО. Він поширюється тільки на правовідносини з надання вирахування, що виникли після дня вступу його в силу.

Cпорiднене
Все в дім. Подружжя зможуть заощадити на податках | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 2
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.