Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Американський бізнесмен Пітер Лофтін прийняв рішення виставити на торги віллу Casa Casuarina у Флориді, де був застрелений модельєр Джанні Версаче.

Про це пише газета The Telegraph.

Аукціон намічений на 17 вересня поточного року і пройде в самому особняку. Стартова вартість лота складе 25 мільйонів доларів.

Лофтін, який заробив свій статок на телекомунікаційному бізнесі, придбав Casa Casuarina у 2000 році приблизно за 20 мільйонів доларів. Спочатку він використовував її в якості заміського будинку, а в 2009 році відкрив там бутік-готель, що закрився кілька місяців тому.

У червні минулого року підприємець виставив нерухомість на продаж за 125 мільйонів доларів. Пізніше цінник був знижений до 75 мільйонів доларів, проте покупця знайти так і не вдалося.

Особняк в Майамі-Біч був побудований в 1930 році. У будинку площею близько 2140 квадратних метрів налічується 10 спалень і 11 ванних кімнат, а також є 16-метровий басейн, оброблений 24-каратним золотом. Версаче купив віллу в 1992 році за 10 мільйонів доларів і вклав ще 33 мільйони доларів на її реконструкцію. У липні 1997 року модельєра застрелили на ганку вілли.

Иногда ломбард может очень сильно выручить, когда нужны срочно денежные средства. Если у вас есть ценная вещь вы легко можете получить взамен за нее деньги.

Cпорiднене
Віллу Джанні Версаче пустять з молотка | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 3
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.