Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Мальта знижує поріг входження в глобальну резидентську програму.

Вже в липні ціна нерухомості, яка дає право отримання виду на проживання, впаде в півтора рази, а мінімальний податок буде скорочено майже вдвічі, повідомляє "Комерсант".

Але експерти кажуть, що оголошене послаблення - це обманний хід, насправді прописатися на Мальті стане тільки складніше.

Як передає "Комерсант", найдешевша нерухомість, яка забезпечить нерезиденту вид на проживання на Мальтійських островах складе 275 тис. євро. Раніше іноземцям доводилося купувати будинки мінімум за 400 тис. євро. Але найдешевший шлях на Мальту проходить через острів Гоцо. На острові, де, за легендою, Каліпсо сім років тримала в полоні Одіссея, досить купити будиночок за 220 тис. євро - це ціна стандартної московської "двушки". Однак знижки на мальтійська документ - лише пил в очі, переконаний консультант компанії "Інтелект Капітал Консалтинг". Ще рік тому отримати вид на проживання було простіше і дешевше.

"Там люди показували дохід, що вони в країні не проживають, дохід - близько € 20 тис. на рік. Вони орендували нерухомість на Мальті - виїжджали, орендували, дивилися. Мав бути на руках договір оренди, потім вони повинні були заплатити держмито на Мальті для отримання виду на проживання. І все. Але потім, коли вони зрозуміли, що цим користуються всі, вони це зупинили ", - коментують експерти.

Нагадаємо, що кілька місяців тому полегшений режим для іноземців запропонували греки. Вони знизили свій поріг проходження відразу на 100 тис. євро, тобто запропонували міняти вид на проживання на будинки за 200 тис. євро.

Як повідомляє "Комерсант", ще більш демократичний спосіб отримати посвідку на проживання в Європі - купити нерухомість в Іспанії. У країні пустують 700 тис. нерозпроданих будинків. Уряд розраховує, що ними зацікавляться багаті інвестори з Росії або Китаю. Для отримання виду на проживання досить купити нерухомість на 160 тис. євро.

На сайте вы можете узнать про суть диеты Магги. Это отличная диета для похудения.

Cпорiднене
Громадянство ЄС за квартиру: Мальта змінила схему отримання ВНЖ | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.