Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

[image1_right] Українські ЗМІ сповістили про те, у скільки платникам податків обходиться така, здавалося б, скромна стаття бюджетних витрат як ремонт апартаментів президента країни.

За даними журналу «Кореспондент» загальний кошторис усіх робіт у 2012 році склала без малого 50 мільйонів доларів, удвічі перевищивши торішній показник.

В даний час Віктор Янукович використовує 14 державних резиденцій, і за цим показником Україна дасть фору переважній більшості куди більш розвинених і заможних країн. У Польщі аналогічних об'єктів шість, у Фінляндії - три, в багатьох країнах ЄС і в США - два, а Латвія, наприклад, і зовсім стоїчно обходиться одним. Конкурувати з президентом України може хіба що Володимир Путін, якого, за даними опозиції, обслуговує 20 резиденцій. Правда, офіційно Управління госделамі РФ визнає наявність лише чотирьох.

Судячи з розмаху роботу, в українській владі працюють суцільно клінічні трудоголіки: ремонтують у режимі нон-стоп все і відразу. Навіть настільки нову, як введену в експлуатацію всього десять років тому, резиденцію «Синьогора» - чудовий особняк в Карпатах з триповерховою бібліотекою, SPA-комплексом, мармуровими підлогами, масивними люстрами і прилеглою територією в 10 тис. га. На реконструкцію цього закритого об'єкта в 2012 році угрохали майже 10 мільйонів доларів. Зведення однієї лише альтанки обійшлося бюджету в три мільйони «зелених» - майже стільки ж держава цього року відстебнуло на дотації роботодавцям для забезпечення молоді першим робочим місцем.

Або взяти «ветхий фонд» державних резиденцій в Криму. За три роки правління Януковича вони зажадали ремонту на 373 мільярди гривень. Очевидно, основний фронт ремонтно-будівельних робіт там уже виконано, тому нині реконструкція держдач на узбережжі обійшлася платникам податків всього в 14,5 мільйона доларів, з яких близько 150 тисяч, що цікаво, пішло на закупівлю обладнання для цифрового телебачення.

Невпинних турбот у цьому році зажадали і державні лісотехнічні господарства. Так розташованої в Київській області резиденції «Залісся», де Янукович відзначав своє 60-річчя, терміново знадобилася нова огорожа. Паркан довжиною 60 кілометрів, вкриває від сторонніх очей територію в 40 тисяч гектарів, влетів в 1,2 мільйона доларів.

Перманентна робота кипить і в Маріїнському палаці, що розкинувся в самому центрі Києва біля стін Верховної ради. Історична споруда, зведена за проектом знаменитого Бартоломео Растреллі, намагаються довести до розуму вже сім років. У 2012-му на це витратили 21 мільйон доларів.

До речі, Віктор Ющенко свого часу збирався перетворити Маріїнський палац у Помешкання для проживання президента. Але Януковичу цього не треба - він вже не перший рік є власником колишньої держрезиденції "Межигір'я", розкоші якій позаздрять арабські шейхи: яхтовий причал, кінний клуб, тир, тенісний корт, розважально-туристичні комплекси, мисливські угіддя, плавучий будинок прийомів, зоопарк з екзотичними тваринами і п'ятиметровий паркан по периметру 54 км. У скільки обходиться ремонт та утримання цього господарства - одному Богу відомо.

В якості постскриптума .... Зрозуміло, державні об'єкти намагаються утримувати в належному вигляді по всьому світу. У тому числі, наприклад, і в сусідній Польщі. Ось тільки там нещодавно розгорівся скандал, коли ЗМІ оприлюднили суму, витрачену в 2012 році на проведення робіт у президентських палатах. Сума й справді «оглушлива» - 1,8 мільйона доларів. Не зайве зауважити, що в Україні ВВП на душу населення в 3,7 рази нижче аналогічного польського показника.

До того ж у цивілізованих країнах, включаючи США з її Білим домом або ту ж Польщу, доступ до більшості подібних резиденцій відкритий для всіх бажаючих і вони, по суті, є об'єктами національного надбання, на утримання яких не гріх і витратитися. В Україні ж на екскурсію можна потрапити хіба що в одне місце - у столичну резиденцію Будинок з химерами. Інші споруди закриті від сторонніх і оберігаються озброєною охороною.

По адресу kvartiry-nasutki.ru вы можете купить шуманет Москва по очень хорошей цене.

Cпорiднене
У скільки Україні обходяться резиденції Януковича | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 3
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.