Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

При покупці квартири досить часто можна вибрати додаткову опцію - обробку від забудовника, і в деяких випадках вона дозволяє покупцеві заощадити час і гроші.

Іноді обробка квартири - це спроба компенсувати недоліки об'єкта нерухомості. Ціни на обробку коливаються в діапазоні від 0 до 25% від вартості «голого» квадратного метра.

Після кризи забудовники, борючись за утримання і розширення аудиторії покупців, стали пропонувати квартири з обробкою. У цієї опції може бути кілька варіантів: забудовник може пропонувати або вже готову обробку, або кілька варіантів на вибір. За даними компанії «Азбука житла», в Москві в даний момент пропонується близько 3,2 тис. квартир з обробкою в новобудовах - це становить 20% від загальної пропозиції квартир. Якщо говорити про сегментах ринку, то із загального числа корпусів, що знаходяться у продажу, де пропонуються квартири з оздобленням, 63% відноситься до комфорт-класу і 21% до економ-класу. «Поява квартир з обробкою - це цілком передбачуваний етап на шляху розвитку цивілізованого ринку нерухомості.

На Заході в більшості випадків житло продається в готовому вигляді - покупці можуть справляти новосілля відразу після отримання ключів.

«Бетонна коробка» звикли торгувати тільки наші забудовники », - говорить генеральний директор компанії« Метріум Груп »Марія Литинецкая.

«З точки зору забудовника простіше і дешевше уявлення квартир з обробкою в серійних панельних будинках. Дизайн-проекти розробляються і реалізуються для обмеженої кількості варіантів планувань, що забезпечує економію за рахунок ефекту масштабу. Представлення в проекті квартир з обробкою в рамках проекту дозволяє розширити цільову аудиторію, а також підвищити ліквідність квартир. Як правило, квартири з обробкою купують люди, які обмежені в часі та коштах, які можна витратити на ремонт, а також ті, хто купує квартиру для подальшої здачі в оренду », - розповідає генеральний директор МІЦ - Нерухомість (ГК« МІЦ ») Наталія Соломонова.

Вартість обробки залежить від її якості, обсягу, вартості матеріалів і т. д.

«У Москві квартири економ-класу в основному продаються з поліпшеною обробкою декількох видів, найчастіше зустрічаються« класичний стиль »і« сучасний стиль ». Дана обробка включає поклейку шпалер (обраного стилю), укладання ламінату, фарбування стелі водоемульсіоонной фарбою, облицювання санвузлів і фартуха на кухні плиткою, установку дверей, сантехніки, розеток, вимикачів, радіаторів », - уточнює генеральний директор компанії« МІЕЛЬ-Новобудови »Софія Лебедєва .

Залежно від обраного варіанту обробки змінюється вартість квадратного метра. Самий бюджетний варіант - підготовчі роботи під оздоблення або «муніципальна обробка».

«У деяких випадках, що характерно для економ-класу, обробка вже включена у вартість квартири і додаткових грошей забудовник не бере. Часто пропонується кілька варіантів обробки. У деяких комплексах обробка є «муніципальної» і максимально спрощена, але, тим не менш, істотно скорочує терміни новосілля. Як приклад можна назвати ЖК «Головине» і ЖК «Мічуріне». У середньому вартість ремонту в новобудові з урахуванням загальнобудівельних та оздоблювальних матеріалів обходиться від 6 тис. до 15 тис. рублів за квадратний метр », - говорить керівник аналітичного центру компанії Est-a-Tet Денис Бобков.

Є й ще більш скромні варіанти: деякі забудовники пропонують покупцям обробку «під чистову». «Цей тип обробки передбачає підготовку стін і стелі квартири для виконання чистових робіт. Така обробка сьогодні пропонується, наприклад, в мікрорайоні «Некрасівка-парк». Її вартість становить 1700 руб. / Кв. м », - пояснює Наталя Соломонова.

У цілому, за словами керівника відділу консалтингу та аналітики компанії «Азбука Житла» Антона Северьянова, в об'єктах комфорт-і економ-класу наявність обробки збільшує вартість квартири на 10-15%:

«У проектах бізнес-класу обробка додає близько 20-25% до вартості квартири. В основному це відбувається за рахунок більш дорогих і якісних матеріалів ».

Якщо квартира з якихось причин не користується великим попитом (наприклад, будинок невдало розташований або є якісь інші недоліки), обробка може стати способом компенсувати наявні дефекти. «Деякі забудовники роблять обробку в квартирах, які в силу якихось чинників найменш ліквідні по відношенню до інших (наприклад, з поганим виглядом з вікна). У таких випадках варіанти з обробкою і без коштуватимуть однаково », - уточнює Марія Литинецкая.

На даний момент на ринку новобудов Москви квартири з обробкою пропонуються, наприклад, в житлових комплексах «Миронівський» (середня вартість квадратного метра - 151,5 тис. рублів), «Велике Кусково» (125,3 тис. рублів), «Головине »(151,3 тис. рублів),« Мічуріне »(187,3 тис. рублів),« Life-Сходненская »(184,3 тис. рублів), мікрорайоні« Загір'я »(145 тис. рублів). У мікрорайоні «Загір'я» є пропозиція квартир як з обробкою, так і без неї. Для порівняння: двокімнатна квартира без обробки стоїть тут 143 тис. рублів за квадратний метр, з обробкою - 149 тис. рублів за квадратний метр.

Cпорiднене
Ремонт квартири: премія або компенсація | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 3
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.