Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Досвідчені агенти не зараховують квартири на першому і останньому поверхах до потенційного неліквід, але періодично журяться, що та чи інша житлоплоща «зависла намертво».

Воно й зрозуміло. Проживання на першому і останньому поверхах хронічно непопулярно. Це закономірно для пострадянського часу. Життєвий досвід поколінь не задушиш, не вб'єш. Є навіть ріелторський анекдот: «Куплю квартиру в двоповерховому будинку недалеко від зупинки. Крайні поверхи не пропонувати! »

Так які ж маркетингові ходи обрати? Як зацікавити клієнта купівлею квартири на першому і останньому поверхах?

Ціна - вічний двигун торгівлі

Самий універсальний спосіб реалізації - зниження ціни на 5-15%. Це стандартні цифри по країні. Але в особливо тяжких випадках знижка буває і на всі 30%. До прикладу, на форумі описуються нелегкі ситуації з продажем останнього поверху у Владикавказі. У жарких гірських областях своя специфіка.

В якості додаткової міри професіонали рекомендують замовити банерну тканину і повісити «розтяжку» на будинок, з того боку, де ходить більше народу - «Продається квартира на 30% дешевше. Телефон такий-то ... »

Маскування або вимушена міра?

Другий за популярністю маркетинговий хід - вуалювання. Хід не до кінця чесний, але на початковому етапі спрацьовує.

У сучасних будинках тепло-і звукоізоляція набагато краще, ніж у радянських оселях, і вікна розташовані вже не так низько. Тому ріелтори сміливо пишуть в оголошеннях «високий перший поверх» або використовують маскувальне слово «бельетаж». Звучить красиво. І не кожен покупець відразу здогадається, що мається на увазі. Кількість відреагували і відгукнулися по телефону збільшується. А далі включаються психологічні прийоми переконання.

Аналогічний метод маскування використовується при рекламі квартири на останньому поверсі. Часто в оголошеннях його називають «передостаннім», якщо над ним розташована технічна зона з прокладанням комунікацій та інженерного обладнання. Її називають «технічним поверхом».

Взагалі, «технічним поверхом» правильніше називати зону між звичайними поверхами. А надбудова зверху (з висотою не менше 1,6 м) - це вже «технічний горище», причому його функціональні характеристики необхідно ретельно перевіряти. Але ріелтор часто лише заміряє висоту і використовує словосполучення «додатковий технічний поверх» у рекламних цілях.

Грати на випередження ...

Перш ніж продавати квартиру на крайніх поверхах, слід вивчити назубок основні мінуси проживання в даному «сегменті», щоб бути у всеозброєнні і знати, чим відповісти на заперечення і побоювання клієнта.

Ось приклади для першого поверху:

Є страх, що в квартиру проникнуть злодії? Проблему вирішує наявність сигналізації, хороших склопакетів, якісної металевої двері і замків. А на частину заощаджених при покупці відсотків можна замовити фігурні грати на вікна.

Клієнт боїться затоплення з каналізації при проблемах на верхніх поверхах? Неприємність усувається установкою зворотного клапана на каналізаційну трубу. Для цього існують профільні фахівці.

Лякають підвальні комарі? Згадайте фумігатори і москітні сітки. Скажіть, що в крайньому випадку можна поскаржитися в ДЕЗ.

Через близькість підвалу вологість підвищена? Рекомендуйте встановити систему клімат-контролю. Крім того, ріелтору незайве ознайомитися з технологією видалення цвілі зі стін, включаючи закривання швів зовнішньої стіни, просушку поверхні зараженого місця паяльною лампою і обробку антисептиками.

Але не всі біди першого поверху можна запросто «руками розвести». На те й знижка дається. Серед потенційних подразників: вихлопні гази, погана звукоізоляція, п'янь на лавочці під вікном, гуркіт під'їзних дверях, постійне цигикання домофона, запах з підвалу через мікрощілини. Це вже, як кажуть, класика жанру.

Але мінуси можна врівноважувати плюсами. Використовуйте весь потенціал красномовства.

Мешканцеві першого поверху немає необхідності підніматися по сходинках, що особливо актуально для інвалідів, людей похилого віку і сімей з коляскою. З вулиці простіше заносити важкі речі, включаючи меблі. До того ж, є льох, а під вікном можна розбити палісадник. Проживають на першому-легше стежити за своєю дитиною, які гуляють у дворі, а це вже питання безпеки. І головне, при всьому бажанні не вийде затопити сусідів. Та й діти знайдуть своєрідну незалежність: зможуть скакати, танцювати, грати в м'яч без ризику порушити спокій тих, хто знизу.

Одна з переваг покупки квартири на першому поверсі: її можна продати з великою вигодою під офіс або магазин.

Досвідчений ріелтор пропонує клієнту простий психологічний хід: взяти шматок паперу, з одного боку записати плюси, з іншого - мінуси житлоплощі, і порівняти, чого більше.

Знати про тяготи останнього поверху і пропонувати своє рішення

У відношенні квартир на останньому поверсі спрацьовують інші страхи, з якими також допомагає боротися ріелтор.

Якщо покупець боїться протікання даху, фахівці радять піднятися з ним на технічний поверх або горище і особисто переконатися у відсутності підтікання, а заодно зводити в ЖЕК

У квартиру потрапляє сморід з квартир нижніх поверхів? Зворотна тяга в системі вентиляції? Неприємність усувається збільшенням перетину горищного горизонтального сполучного короба (збільшенням його висоти). Для цього потрібно викликати фахівця з ДЕЗ і поясніть суть проблеми. Він же вирішує питання зі слабкою тягою.

У житлових висотках з ліфтом в останнього поверху додатковий мінус - постійні «розспівування» ліфтового рухового господарства за стіною. Спеціаліст з форуму під ніком Nahabino3 на пропозицію «обробити примикає стіну шумоизолирующими матеріалами» авторитетно заявляє: «Ударні шуми не усуваються шумоізоляцією стін. Треба використовувати інші технології. Наприклад, розібрати перекриття і поставити демпфіруючі прокладки ».

Зате мешканців на верхніх поверхах ніколи не затопить сусід зверху. Біля квартири завжди чисто і тихо. Практично не чути шуму з боку вулиці. Не долітають вихлопні гази від автотранспорту. І немає проблем з літаючими комахами. До того ж, в новобудові батареї останнього поверху - найгарячіші в будинку, так як розводка йде зверху.

А ще у мешканця є можливість збільшити квартиру за рахунок горища, якщо вдасться домовитися із забудовником. Можна викупити горище або орендувати його строком на п'ятдесят (чи навіть сто!) Років і зробити квартиру дворівневу.

Ще одним приємним плюсом є можливість встановити персональний димар і поставити справжній камін.

Для людей з почуттям гумору

В особливих випадках, для розрядки атмосфери, можна пожартувати з покупцем, назвавши пару-трійку «особливих» достоїнств квартири на останньому поверсі в будинку без ліфта:

1. Теща з хворими ногами буде рідше в гості заходити.
2. Якщо при євроремонті ви випадково зламаєте несучі стіни, на вас впаде тільки дах, а не всі інші поверхи.
3. На вашому майданчику ніхто не буде «ходити в туалет». Для цієї справи традиційно є перший поверх.
4. Якщо до вас залізуть злодії, вони точно не заберуть ваші меблі.
5. Можна домовитися з сусідами і закрити поверх, щоб зберігати велосипеди, човни, колеса і санки. За умови, що мешканці не надорвутся, затягуючи все це на свою верхотуру.

Хоча подібним гумором треба користуватися з обережністю.

На сьогоднішній день привітання на великдень стають все більш популярніші, адже кожен хоче привітати рідних, близьких та друзів оригінальним віршем чи прозою. Таке привітання зробить святковий настрій кращим, а день цікавим та веселим.

Cпорiднене
Квартири на перших і останніх ... Як продавати непопулярні в народі поверхи? | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 6
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.