Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

На думку представників Національного бюро кредитних історій, суму заборгованостей, якої було б досить для старту процедури банкрутства фізичних осіб, варто збільшити до 500 тисяч рублів.

Про це йшлося під час Другої Всеросійської конференції «Судова реструктуризація заборгованості. Інститут банкрутства фізичних осіб в Росії », організованою інформагентством AK & M за підтримки Національної Асоціації Професійних колекторських агентств, а також Асоціації регіональних банків Росії. Вона проходила напередодні другого читання законопроекту № 105976-6 «Про внесення змін до Федерального закону« Про неспроможність (банкрутство) ».

Як вважають фахівці, наявне в законопроекті обмеження в 50 тис. рублів може залучити в цей процес більше половини всіх позичальників, а збільшення суми скоротить їх кількість до 5 відсотків. У законопроекті має враховуватися, що банкрутство є винятковою подією в кредитному процесі, і випадки фінансової неспроможності не повинні опинятися масовими.

В ідеалі законопроект повинен давати можливість громадянам розібратися зі своїми боргами, а також допомагати банкам, сприяючи зниженню числа невиплачених кредитів і зменшення втрати клієнтів.

руберовид в харькове

Cпорiднене
Суму боргу для початку процедури банкрутства фізосіб пропонується збільшити | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 6
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.