Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Чиновники міняють Лазурний берег на Чорне море

Депутати визначилися, як обмежити чиновників в праві володіти майном і рахунками за кордоном.

Пропонується максимально розширити список чиновників, на яких будуть поширюватися обмеження, при цьому залишити їм право на володіння майном та рахунками в країнах СНД. За порушення вимог кримінального покарання не послідує, але закордонне майно буде конфісковано.

У розпорядженні РБК daily виявилися внесені в думський комітет з безпеки поправки до другого читання в відповідний законопроект. Вони повинні були бути розглянуті до кінця тижня, проте засідання комітету перенесли на невизначений термін. Свої пропозиції внесли представники практично всіх фракцій.

Один з авторів законопроекту В'ячеслав Лисаков розповів РБК daily, що поправки надходять і з Ради Федерації. Наприклад, сенатори пропонують замінити кримінальну відповідальність за порушення норм законопроекту на конфіскацію незадекларованого майна або коштів з рахунків. «Автор поправок вважає зайвою криміналізацію цих діянь і пропонує обмежитися іншими способами впливу на чиновників», - пояснив пан Лисаков. Автори цієї поправки також побоюються, що закон можуть використовувати для розправи над конкурентами і спеціально відкривати рахунку в іноземному банку на ім'я того чи іншого чиновника, аби скомпрометувати його і підвести під кримінальну відповідальність.

При цьому депутати «потурбувалися» про дітей чиновників. Заступник голови комітету з освіти комуніст Олег Смолін вніс поправку, яка забороняє неповнолітнім дітям чиновників здобувати освіту за кордоном, за винятком короткочасних поїздок по обміну. Однак ці пропозиції навряд чи підтримають, розповів РБК daily один з авторів законопроекту, депутат-есерів Олександр Агєєв. «Якщо люди заробили і офіційно задекларували свої кошти, чому вони не можуть витратити їх на своїх дітей, адже ти можеш недоїдати, але дітям даси найкраще», - говорить пан Агєєв.

Зате отримають підтримку поправки єдинороса Ігоря Ігошина, який пропонує поширити дію закону на співробітників Банку Росії, держкорпорацій, Пенсійного фонду, Фонду соціального страхування, Фонду обов'язкового медичного страхування та інших організацій, заснованих на підставі федеральних законів. «Ми давно говоримо, що співробітники держкорпорацій повинні подавати декларації, адже вони мають скажені прибутки, але ніякого контролю над ними немає», - говорить Олександр Агєєв.

Світлана Савицька з КПРФ і Тетяна Москалькова з «Справедливої ​​Росії» внесли поправку, про яку говорили з самого початку розгляду законопроекту. Вони пропонують не забороняти чиновникам володіти і навіть набувати у власність нерухомість на території Союзної держави Росії і Білорусії та країн СНД. Вони також пропонують залишити держслужбовцям право відкривати рахунки в банках на території країн СНД, призначені для оплати послуг ЖКГ та інших витрат з утримання нерухомості. Ці пропозиції, швидше за все, будуть підтримані, підтвердили пан Лисаков і пан Агєєв, так що чиновникам пора міняти вілли на Лазурному березі на дачі на Чорному морі.

Г-н Лисаков повідомив РБК daily, що до другого читання в законопроекті знайде відображення ідея президента Ощадбанку Германа Грефа про те, щоб дозволити чиновникам відкривати рахунки і вклади в іноземних банках, що належать російським гравцям не менш ніж на 75%.

Cпорiднене
Chynnovnyki minaut Lazurnyi bereg na Chorne more | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 6
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.