Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Місто Дніпропетровськ - прекрасне місто, дивним чином змінив все моє життя.

Якось раз я сиділа вдома, було так нудно і я вирішила прогуться, вийшла на оллею провідну на Монастирський острів. Це було чарівне місце, заряджене найпотужнішою енергетикою. Міст закоханих, як його там називають, був обвішаний безліччю замків, які були скрізь. Сюди їх вішають закохані на знак вічної любові і вірності, щоб закріпити свої почуття, також вони тут зустрічаються, роблять пропозиції руки і серця.

І так, коли запалилися вогні на вулицях міста, саме на цьому мосту я зустріла його. Він подивився мені в очі і посміхнувся. Таким чином здійснилося наше знайомство. Він був місцевим і добре знав місто, тому вирішив зробити мені екскурсію по Дніпропетровську. Ми бродили по Жовтневій площі, подивилися Свято-Троїцький собор, Спасо-Преображенський кафедральний собор, відвідали ТЦ Мост - Сіті центр та інші красиві місця. Його спілкування було цікаво і цікаво. У мене настільки були яскраві враження і від міста, і від цього знайомства, що вже не хотілося нікуди їхати, але часу залишалося зовсім небагато. Однак, в останній день перед моїм від'їздом, ми знову повернулися на цей Міст закоханих, на якому відбулося наше знайомство і пояснення в своїх почуттях.

І тоді, вирішивши залишитися в цьому місті, я почала цікавитися у своїх родичів і знайомих про місцевої нерухомості, щоб 1 кімнатну квартиру. На пошуки житла пішов час та сили, але це було того варте. На ринку нерухомості вибір величезний, особливо, це стосується однокімнатних і двокімнатних квартир за вигідною ціною. Ось і нам пощастило купити в Дніпропетровську хорошу квартиру в відмінному місці та за вельми доступною ціною. Ось таким чином випадкова поїздка в це прекрасне місто суттєво поміняла моє життя і місце проживання :). Так що, якщо вам жодного разу не довелося побувати в цьому місті - приїжджайте і обов'язково відвідайте Міст закоханих! А може і ви зустрінете своє щастя!

Сегодня многим студентам, фирмам и компаниям помогает бюро переводов в Киеве. Благодаря немалому количеству языков, с которого и на который переводят специалисты различные тексты, вы сможете значительно сэкономить свое время.

Cпорiднене
Нерухомість в Дніпропетровську. Купівля квартири або будинку. | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.