Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

У першому півріччі 2012 року в Москві було введено в експлуатацію 217,4 тисячі квадратних метрів офісних приміщень.

Як говориться в дослідженні компанії Knight Frank, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяг будівництва скоротився на 34 відсотки.

За даними експертів, обсяг поглинання офісів в столиці за підсумками шести місяців досяг 450 тисяч квадратних метрів, що на 3 відсотки перевищує показник за січень-червень 2011 року. Найбільш активними орендарями були фінансовий, IT і телекомунікаційний сектори.

Таким чином, кількість вільних площ класу А скоротилася з 12,5 до 11,9 відсотка. У класі В даний показник знизився з 17,2 до 14,2 відсотка.

Як відзначають аналітики, скорочення рівня вакантності і високий попит підтримували стабільні орендні ставки в першому півріччі. За станом на початок липня середня вартість оренди офісу класу A становила 830 доларів за квадратний метр на рік, класу B - 480 доларів за "квадрат".

Згідно з інформацією компанії Blackwood, в липні в Москві ввели в дію 111 000 квадратних метрів офісів (БЦ Skylight, корисна площа - 25,4 тисячі "квадратів"). Орендовано за місяць було 10 тисяч квадратних метрів.

По адресу plastmarket.com.ua вы можете заказать врезной электромеханический замок по доступной цене. Посетите прямо сейчас вышеуказанный сайт, чтобы успеть принять участие в акции.

Cпорiднене
Обсяг будівництва офісів у Москві впав на третину | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 6
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.